Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jogosan aggódok? Nem kaptam...

Jogosan aggódok? Nem kaptam csekket.

Figyelt kérdés
12-ig kell befizetnem, ma 14-e van, de csekk még sehol. egyedül a decemberi van befizetve, mert azt ott helyben odaadták.
2011. febr. 14. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mit? járulékot? nem fognak automatice csekket küldeni be kell menni érte
2011. febr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor bejelentkeztem, h magamnak fizetem a Tb-t, rákérdeztem, és azt mondta az ügyintéző, h havonta kiküldik(én is úgy tudtam, h be kell érte menni)...akkor helyben kaptam egy csekket, amit be is fizettem, miután kijöttem az APEH-ból(ez decemberre szólt)...azóta semmi...Telefont nem veszik fel, úgyhogy mindenképp be kell mennem:(
2011. febr. 16. 00:43
 3/5 anonim ***** válasza:
be kell menni, nem fognak küldeni, de siess mert nem sokáig lesz csekk... Csak folyószámlás utalás
2011. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent, küldenek, csak kicsit lassan...azt mondta a hölgy, h van fontosabb dolguk, mint csekkecskéket küldözgetni, várjam ki, majd küldenek, és akkor befizethetem az elmaradást is egy összegben...persze, valószínűleg munkanélküliként jövedelem nélkül lesz több tízezrem, h befizessem az elmaradást, mert nem küldték ki a csekket időben...úgyhogy kértem párat, de ez se tetszett neki, pedig 10 mp volt az egész nyomtatással együtt... felháborító, ahogy viselkedett. Egyébként nagynénémnek fél éve egyben kiküldtek 12 db csekket, és úgy fizette, ahogy akarta. Most azt mondták, hogy ha áprilisig nem kapok, akkor menjek be megint, és majd foglalkoznak a bajommal. Komolyan mondom, ovisként kezeltek.
2011. febr. 16. 11:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, meg h annak örüljek, h nem kell fizetni amíg nincs csekk...dehogynem kell fizetni, csak majd utólag...
2011. febr. 16. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!