Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan aggódok, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódok, hogy már nem szeret annyira? (lent)

Figyelt kérdés

Szakítani akartam a barátommal,de igazábóé én nem akartam őt eldobni csak eléggé rosszul bánt velem az elmúlt időkben és azt szerettem volna,hogy észrevegye magát és hogy lássa nem tehet meg bármit.Mikor szakítottam persze reménykedtem,hogy ő majd végre rájön hogy mit tett és akkor bocsánatot kér stb és minden jó lesz.De ő is helyeselt a szakításra és nem is "küzdött" értem..Csalódtam benne azt hittem hogy fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni..Fél óra múlva felhívtam hogy jöjjön vissza beszéljük meg normálisan.(mert az előzőnél eléggé ki voltam bukva és nem gondolkoztam stb..)Visszajött és ugyanott tartottunk mint eddig csak a végén szépen váltunk el..majd 10p múlva felhívott Ő hogy menjek vissza és mondta hogy nem akar elveszíteni nem tudna most jelenleg mit kezdeni nélkülem..És újra együtt vagyunk.

Ti mit gondoltok? Szeretném azt hinni hogy még mindig nagyon szeret,ugyanúgy de nem tudom kicsit csalódtam benne..:/ vagy nem kéne? ti mit gondoltok? bocsi hogy hosszú:)


2011. szept. 24. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én csak arra lennék kiváncsi, hogy hogyan bánt veled rosszul és te eddig ezekre mit lépnél. Ezt jobban kifejthetnéd. Mert nem mindegy. Nem mindegy, hogy önző p..a vagy, vagy ő egy buta szemét f..sz vagy egyik sem.
2011. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtál

rombolta az önbizalmam ugyan nem direkt de akkor se mondott túl sűrűn kedveset nekem csak a rossz dolgaim.és mindenen felidegesedik (jó ez most nem is baj) de kiabál velem mindig meg rondán beszél velem..nem lehet vele megbeszélni komolyabb dolgot mert rögtön felhúzza magát és engem okol hogy megint veszekszünk és ha egyértelműen is ő a hibás nem látja be és ő játsza a "durcisat" bocsánatot se kér ő várja hogy majd én adjam be megint a derekam.néha már féltem bármit is mondani neki mert hogy felkapja a vizet és megint veszekszünk amiért én leszek a hibás.

2011. szept. 24. 11:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt??

Konkrét példák jobbak lettek volna. De ha nem tudtok kommunikálni, mert csak bánt téged vagy fordítva, akkkor sajnos vége.

2011. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak problémái, de attól még lehetne veled kedvesebb, néha még kedves is.
2011. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

16L és 17F

1 éve vagyunk együtt.

persze nem csak bántás van.néha kedves aranyos és nagyon jól esik de az ilyen nem sokszor van:/

mármint úgy értem hogy van mikor ilyen gonosz(mint amit leírtam-ez gyakori), van mikor átlagos (mintha két nagyon jó barát lennénk) és van nagyon néha mikor olyan aranyos szerelmes.és ez a ritka.

na de mindegy is nem ez a lényeg hanem hogy azt hittem hogy tényleg fontos vagyok neki és ha arról van szó hogy szakítunk ő nem csak beleegyezik hanem tesz érte hogy ne legyen úgy mert szeret.. de simán belement és a legvégén mondta hogy mégse:S

2011. szept. 24. 12:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de neki is rosszul esett gondolom, hogy te eldobnád őt a francba. És inkább belement, minthogy azt mondta volna, hogy öngyilkos lesz, aztán azt, hogy öngyilkos lesz, ha nem hozol egy sört, nem mosol fel, nem csinálod ezt-azt. Még mindig jobban jártál. Bár én az érzelmi zsarólos embereket támogatom az önpusztításban.

Mindegy. Szerintem szeret téged:) Csak kicsit össze kellene melegednetek. Ha problémája van, búj oda hozzá és próbáljátok megbészélni.

Bár még mindig nem tiszta, hogy miket tett meg, amiket te nem tudsz feldolgozni, vagy rohadtul nem tetszik.

2011. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azt is mondta hogy lehet túl kedves vagyok hozzá. és én tudom mire gondol.régebben ő volt túl kedves és én voltam rossz:S bár nem azokat csináltam mint ő hanem mindenen megsértődtem szinte és nem szóltam hozzá nagyon stb..és egyszer túlzásba vittem és mondta hogy szakít ha nem változtatok a dolgokon..és akkor megtanultam hogy becsülnöm kell és nem lehetek ilyen vele!és azóta (5 hónapja) teljesen más vagyok és sosem csinálok olyanokat mint akkor..és ez idő alatt váltam túl kedvessé.mert félek hogy elveszítem és bármit megteszek és elnézek neki:/ ha ő a hibás akkor is szinte én kérek bocsánatot..csak hogy ne történjen olyan mint régen.csak az a különbség a régi dolgaim közt meg az ő mostani dolgai közt hogy én régen is tudtam hogy rosszat teszek és mindig bocsánatot kértem és sajnáltam stb mégse tudtam változni csak mikor mondta hogy szakít.ő viszont sosem látja be magától hogy mit tesz és nem kér bocsánatot és nem látszik rajta hogy megbánta volna.és most mikor mondtam hogy szakítok ő nem küzdött mint én régen.
2011. szept. 24. 12:16
 8/16 A kérdező kommentje:
mondok példát
2011. szept. 24. 12:16
 9/16 A kérdező kommentje:

amúgy köszi hogy írsz:) vagy írtok nem tudom hogy egy ember vagy-e:D most olyan példákat írok amik igy eszembe jutnak hirtelen.

hát én tudom magamról hogy eléggé béna vagyok és semmihez sem értek és nehéz a felfogásom..xd :S szóval ezt tudni kell tehát biztos valamilyen szinten zavaró de nem hinném így kéne tennie:/

szóval pl valamikor mondtam valamit hogy koszos a nyaka és mondott aztán valamit és akkor ilyen idegesen mondta hogy mérsz nem válaszolsz már. de én nem hallotam hogy kérdezett volna.és mondtam hogy mire nemis kérdeztél semmit..és mondta hogy lehet valaki ilyen rövidfelfogású és elmagyarázta hogy ő ezt mondta én meg ezt stb és montam hogy én nem ezt mondtam félrehallottad és akkor ő tovább mondta hogy ezt montad olyan buta vagy úristen-.- szóval ehez hasonlók hogy pl igy mond rám rondákat hogy simán mond ilyen kis dolgoknál is hogy szerencsétlen meg hülye buta stb vagyok..

meg egyiknap 10p-re beugrottam egy áruházba és másnap mondtam neki és tiszta ideg lett hogy nem mondtam el neki és ott nem is szólt hozzám aztán engem hibáztatott hogy megint veszekszünk.

aztán pár napja beszélni akartam vele nyugodtan a dolgokrol hogy még mindig ugyanúgy szeret-e stb és írtam egy idézetet is neki ami szerintem igaz és mondta hogy ha egy idézetnek hiszek jó nagy marha vagyok. mondtam h csak írtam és h miért kell marháznia rögtön:/ és akkor ilyen felháborodottan hogy hát csak poén volt de én nem fogom a poént sosem-.-. és utána gratulált hogy megint veszekszünk.

2011. szept. 24. 12:27
 10/16 A kérdező kommentje:
és már sosem szokott nekem olyan kedves dolgokat mondani mint régen..hogy jó hogy vagyok neki meg ilyesmi:S mikor én naponta mondok neki kedves és szép dolgokat.
2011. szept. 24. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!