Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van egy kft-m, ami végrehajtás...

Van egy kft-m, ami végrehajtás alatt áll. Könyvelőre hónapok óta nincs pénzem, hogy tudom az alkalmazottam kijelenteni, vagy egyáltalán a bevallásokat pótolni. Az apeh tud adni könyvelői segítséget?

Figyelt kérdés
Tehát, ha nincs pénzem könyvelőre, meg tudom oldani valahogy?
2011. márc. 2. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Az apeh tud segíteni, de arra készülj fel, hogy akár évekre visszamenőleg is tételes ellenőrzést fognak tartani, és fognak hibát is találni, ami x százezer forintos mulasztási és egyéb bírságot is vonhat maga után... Inkább találj egy (olcsóbb) könyvelőt sürgősen, és próbáld meg előteremteni rá a pénzt.
2011. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de már annyira kész a cég, hogy egy fillér vagyont nem tudok felmutatni. Feléltünk mindent a sok bérleti díj, és rezsi miatt.
2011. márc. 2. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(( Nincs egy ismerős, vagy egy ismerős ismerőse könyvelő, aki pár ezresért elvállalná?
2011. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Legalább annyit el tudnék érni valahogy, hogy az alkalmazottamnak legyen múlt évről jövedelem bevallása, és munkaviszony megszűnése hivatalosan, én már attól boldog lennék.
2011. márc. 2. 15:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, és az adó hivatalban azt mondták személyes érdeklődésemre, hogy könyvelő nélkül nem tudom megoldani. Amíg nincsenek meg a bevallások, az összes, addig nincs végrehajtás sem. Ez így patt helyzet. Nem tudom, meddig tarthat ez így.
2011. márc. 2. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ekkora a gáz akkor miért nem kérsz meg egy tanuló könyvelőt vagy egyetemistát számvitel szakon hogy csinálja meg, de valamennyit fizetned kell neki is. Így neki is biztosítasz gyakorlatot. Esetleg facebookra is felrakhatod hogy tanulót keresel...

Egyébként mi az hogy nincs könyvelőd????!!!! miért pont őt külded el vagy hagytad h elmenjen??? Már ne hari, de normális ember nem hagyja hogy könyvelő nélkül maradjon a kft

2011. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő gyorsabb volt, én is azt ajánlanám, hogy csináltasd meg egy főiskolással vagy egyetemistával. Ez egyszerűbb mint gondolnád: csak besétálsz egy egyetemre a hallgatói önkormányzat irodájába és megkérdezed. (Tapasztalatból tudom, nálunk egy pizzáért cserébe megcsinálják :D)
2011. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hello! Kérlek szépen dobj egy privát emailt, ha budapesti vagy segitek megoldani a problémát.
2011. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy pesti, menj fel a www.adófórum.hu regisztrálj, kapsz ajándékba 250 pontot indulásra. Írd fel a problémádat - őszintén - talán lesz, aki segít. Írd bele, melyik településről kéred a segítséget.
2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!