Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Illetéktartozásom van, már...

Illetéktartozásom van, már sajna tiltják a fizetésemből. Az adóbevallás alapján visszatérítés jár nekem. Visszaigényeltem, de utána érkezett meg a letiltási papír. Ezt a visszatérítést visszatartják, vagy megkapom és befizethetem az illetéket?

Figyelt kérdés
A visszatérítés jóval kevesebb az illetéknél.
2011. ápr. 7. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapod vissza, visszatartják.
2011. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írta az első.A visszatérítésedet beleveszik a tartozásba,és ezért nem fogod megkapni..Én is így jártam.
2011. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A munkáltatót kiértesítik, hogy csökkent az összeg? Vagy engem?
2011. ápr. 7. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd kapni fogsz egy levelet, hogy nem utalják vissza, hanem betudják a tartozásodba. Abból a levélből csinálj egy fénymásolatot, és vidd be a munkahelyeden a bérszámfejtésre. Kérd, hogy vegyék figyelembe, és ne legyen a végén "túlvonás".
2011. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!