Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelő mennyiért csinálja...

Könyvelő mennyiért csinálja meg az adóbevallásom?

Figyelt kérdés
A kolleganőm csinálja az enyémet,de akarok neki pénzt adni. Ezért lennék kíváncsi rá,hogy mégis mennyit adjak?
2011. máj. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2-3 ezer körül.
2011. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy doboz bonbont! Különösen, ha vannak kisgyermekei, vagy unokái.
2011. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van aki 1-2 ezer Ft-ért, van aki nem is kér érte semmit, ha kap érte valami apróságot elfogadja és ennyi. Persze hallottam már olyat is aki akár 5000 Ft-is elkér érte. Ezt felháboritónak tartom.
2011. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú köszi!

Nincsenek gyerekei és végül is ő nem könyvelő csak ért hozzá. Hát én 2000ft-ra gondoltam,mert amúgy munkanélküli. És a papír meg a nyomtatópatron is pénz!

2011. máj. 11. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy csak munkabéred van és viszonylag egyszerű adóbevallásról beszélünk vagy vannak még más bevételeid is több helyről esetleg ingatlan értékesítés, vagy bérbeadás ilyenkor szerintem még az 5000Ft sem sok, de lehet,hogy egyszerűen meg kellene tőle kérdezni.
2013. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!