Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » APEH tartozók? Több 10 milliós...

APEH tartozók? Több 10 milliós tartozással szabadon mászkálni? És milyen sokan vannak ezzel. Titeket nem bosszant?

Figyelt kérdés

Az APEH frissült listáján, még mindig (évek óta) szerepel egy ismerős neve! Igaz, hogy amikor megkezdődőtt az eljárás ellene, máshova jelentkezett be és mindent levett a nevéről... De akkor is él mint marci hevesen csak mindent más nevére vesz meg, drága kocsival jár, kilós ékszerek stb. csal azóta is .... Nem vagyok irigy mert nekem is megvan mindenem, viszont bosszant, hogyha nekem van akár 1000 forint elszámolásból adódó tartózásom, akkor már nem indulhatok közbeszerzési pályázaton,amíg nem rendezem őt meg hagyják így élni... több 10 milliós tartozással...


Ennyire hülye az APEH??? Nem tudnak ellene tenni? Megvizsgálni a körülményeit???


2011. aug. 18. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol van ez a lista? Írd meg légy szíves, le akarom csekkolni a főnökömet, mert vmi gáz van a cégnél ;)
2011. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem nem különösebbe érdekel. Ha nincs a nevén semmi, akkor nem tudják behajtani, ennyi.
2011. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt találod: [link]
2011. aug. 19. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi
2011. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez vajon nem sérti a személyiségi jogokat? Banktitok van, adótitok nincs? Bár gondolom a cégeknek ugyanakkor jól jön, hogy a megrendelőiket le tudják csekkolni, mielőtt még üzletet kötnének.
2011. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!