Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találom meg a nyitvatartás...

Hol találom meg a nyitvatartást? És egyáltalán én akárhova bemehetek?

Figyelt kérdés

Tiszta ideg vagyok már...nem találom az apeh honlapján sehol, hogy hol találhatók apeh kirendeltségek, és ezek mettől meddig vannak nyitva. Ráadásul nem tudom, hogy akármelyik apehba bemehetek csekket kérni, hogy fizethessem a tb-met, vagy csak a kirendeltbe ahova eddig is jártam?


Konkrétan Budapest XVII. kerületről lenne szó, úgy tudja a párom van itt egy, de nem találjuk a nyitvatartást. Eddig gödöllőre jártam.


Bocsánat, hogy ebbe a kategóriába raktam a kérdést, de tényleg felháborító, hogy ha már köteleznek hogy a 0 fizetésemből fizessem a tb-t amire nem tartok igényt, akkor semmi segítséggel oldjam is meg....itt talán hamar válaszoltok nekem.


20l


2011. dec. 1. 19:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy bemehetek bárhova tb-t intézni?
2011. dec. 1. 20:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz be, hiszen nem tartasz rá igényt :P
2011. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vannak a központi irodák, és vannak a területi kirendeltségek. Területinél oda mehetsz be, ami oda tartozik. Központiból bármelyikbe.
2011. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

NAV Kelet-budapesti Adóigazgatósága

Illetékesség:

Budapest, VI-VII-VIII., X. és XIV-XV-XVI-XVII. ker.

1073 Budapest, Kertész u. 35.

06-1-431-9933

1156 Budapest, Száraznád u. 4-6.

06-1-417-0961

1173 Budapest, Pesti út 27.

06-1-256-2304


Komolyan, nem hiszem el, hogy ilyen nehéz lejjebb görgetni és értelmezni egy táblázatosan leírt adatot...

2011. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Bocsi az OFF-ért, de hátha tudja itt valaki: amennyiben vidéki vagyok, de most Pesten lakok (ideiglenes lakcím nélkül), akkor akármelyik kirendeltségbe elmehetek itt Pesten tb-t intézni? Szóval a központi ügyfélszolgálatok és a fővárosi kirendeltésgek akármelyikére? Csak mert mindenhova az van írva, hogy illetékesség+ kerület... Előre is köszi a válaszokat!
2011. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az illetékességet a lakcím alapozza meg.

Ha szerepelne legalább tartózkodási helyként az ideiglenes lakcímed a lakcímkártyádon, akkor igen, egyébként nem. Oda kell menned, ami a lakcímkártyádon szerepel.


Vagy bejelentkezel ide (is), és akkor mehetsz bármelyik fővárosi központi kirendeltségre.

2011. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

14:37-es vagyok:


Még akkor is így van ez, ha csak a TB-met akarom befizetni? :-)

2011. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!