Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » START PLUSZ kártyára vagyok...

Kertai Attila kérdése:

START PLUSZ kártyára vagyok jogosult, amit kiválthatnék 31-ig. A Munkaügyi Központban ma mondták, hogy 1-jétől életbe lép a START BÓNUSZ kártya. Álláslehetőségem egyelőre nincs. Melyiket érdemes kiváltanom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a Start Plusz kártya annyiban jobb, hogy 2 évig érvényes, a Start Bónusz pedig egy évig.
2011. dec. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom, már későn írok, de azért mondom, amit tudok: a start plusz valóban hosszabb ideig lesz érvényes, viszont kisebb kedvezményt jelent a munkáltatónak, mint a start bónusz. Sajnos alig található pontos infó erről, a munkaügyi kp-ban sem nagyon informáltak, nem tudtak biztosat mondani. Sem a nav-ügyfélszolgálaton. Akkor mégis ki tud? Engem ez nagyon felháborít!

Én ugyanilyen helyzetben a start bónusz mellett döntöttem, tehát veszni hagytam a start pluszt. Kicsit rizikós, de már ez van.

2012. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!