Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az egyszerűsített adóbevalláss...

Az egyszerűsített adóbevallással mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Diákmunkán voltam másfél hónapot, s még januárban kaptam egy A4-es lapot, melyen a munkáról szóló adatok voltak, s azt mondták ezt kell majd az egyszerűsített adóbevallás mellé csatolni. Elméletileg neten is lehet, lehetett volna csak a program amit az apeh oldaláról lehetett letölteni egyáltalán nem működött. Most akkor menjek be az egyik apeh kirendeltségre, s adjam ezt a lapot le ott?

Vagy egyáltalán mit kell ezzel csinálni ?

Előre köszönöm



2012. máj. 20. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Azzal már semmit, az egyszerűsítettnek febr. 15-én járt le a határideje. Már csak "rendes" adóbevallást készíthetsz.
2012. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A programról nem tudok mit mondani, még én is csak most fogok majd hozzá. :) Tavaly azzal csináltam, kinyomtattam és beküldtem, nem volt semmi gond vele.
2012. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor ezt már ne adjam le?

Vagy csinálhatok rendest is?

Életem első adóbevallása lenne, fogalmam sincs, hogy megy ez.

S ha nem adom le, akkor mi lesz?

2012. máj. 20. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Az igazolást NEM kell leadni.

A 1153 nyomtatványt kell kitölteni.

A NAV kiadott videókat, azokat nézd végig, hátha sikerül életet lehelni a programba, mert azzal a legegyszerűbb.

[link]

2012. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy 4-es írja, azt nem kell, hanem csak beírni róla az adatokat. Csak akkor kellett volna mellékelni, ha az egyszerűsítettet választod, de mint fentebb írtam, azt már nem lehet.
2012. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mellékelni SEMMIHEZ. Egyszerűsítetthez sem kellett volna.
2012. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én tudtam rosszul. Kérdező, a 1153-as nyomtatványt töltsd le, de előtte az abevjava keretprogramot, anélkül nem megy.
2012. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!