Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi járulékot kéne fizetnie...

Mennyi járulékot kéne fizetnie a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 35000 ft-ra vagyok bejelentve, pár órára. szeretném, ha a főnököm bejelentene 80000 ft-ra. tegnap beszélgettünk, de nem jutottam el odáig, mert leesett az állam amikor meghallottam h a 35000 után 17000-et fizet ez nem sok egy kicsit?

hogy áll össze hogy mit kell utánam fizetnie?


2009. aug. 9. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Soknak tűnik, de annyi.

2009. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

TE JÓÓÓ ÉG!!!!

és csodálkoznak, h a fél ország vagy minimál bérre, vagy még arra sincs bejelentve...

hát ezért

most kiakadtam

2009. aug. 9. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a főnököm nem fizeti utánam a járulékokat akkor engem ellátnak ha kórházba kerülök???
2010. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha kerülsz pl azért mert elütött az autó én úgy tudom, hogy akkor is ellátnak ha nincs tb-d fizetve, viszont lejelentik és később kifizettetik veled az ellátást.

nekem amikor az anyajegyemet kellett leszedetni mert a bőrgyógyász azt mondta, hogy kell és kész, akkor nem volt épp munkám és elvégezték a műtétet és azóta se küldtek semmien csekket:D

2010. aug. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!