Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem sikerül az adóbevall...

Miért nem sikerül az adóbevallás feltöltése ügyfélkapura?

Figyelt kérdés
Elektronikus úton csináltam meg az adóbevallásomat és szeretném feltölteni ügyfélkapura, de nem tudom mivel .kr kiterjesztést enged, nekem pedig enyk formátumba van mentve.

2013. ápr. 3. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Előtte "alá kell írni".

A legegyszerűbb, ha a programból magából intézed, neked nem kell kézzel feltölteni semmit.

A menüből Nyomtatvány megjelölése digitális beküldésre (vagy valami hasonló)

Akkor hozza létre a .kr állományt. Amit egy másik menüponttal fel is tölthetsz, csak be kell írnod az ügyfélkapus jelszavad.

2013. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyomtatványkitöltő programból, ha leellenőrizted és hibátlan a nyomtatvány odakattintasz, hogy "Kapcsolat az ügyfélkapuval" - "Nyomtatvány megjelölése elektronikus beküldésre" - "Nyomtatvány beküldése közvetlenül Ügyfélkapun keresztül"
2013. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyomtatvány megjelölése elektronikus beküldésre nyomok akkor ez a hiba fogad: Hiányzó vagy hibás prop.usr.ds_src
2013. ápr. 4. 00:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami hiba van a kitöltésben. Nyomj rá az Ellenőrzésre és kiírja a hibákat. A sárga nem hiba, csak figyelmeztetés valamire, de a pirosakat ki kell javítani. Ha rákattintas a pirossal jelölt hibaüzenetre,odaugrik a hibára.
2013. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!