Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha 2012-ben volt diákmunkám...

Ha 2012-ben volt diákmunkám szövetkezetnél, azt be kell vallanom? Lehet ezt intézni ügyfélkapun keresztül? Kell hozzá valamilyen igazolás a diák szöv-től vagy, elg ha tudom mennyit kerestem és adóztam?

Figyelt kérdés
ügyfélkapu, diákmunka, adóbevallás

2013. máj. 20. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen, ha regisztráltál az okmányirodában, igen, kell, nem elég, ha tudod, mennyit kerestél. Kedden gyorsan menj be és kérd el.
2013. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. és elektronikus úton el tudják küldeni nekem? Mert vidéken vagyok. Több szövetkezetnél is voltam.
2013. máj. 20. 21:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Budapesten dolgoztam
2013. máj. 20. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, kell adóbevallást csinálnod! Nem értem, miért az utolsó napra hagyod. Elvileg január 30-ig ki kellett küldeniük postai úton a jövedelemigazolást, ha nem kaptál olyat, akkor valószínű, hogy le kell töltened a diákszövetkezet oldaláról, miután beléptél ott a saját "fiókodba".

Én pár évvel ezelőtt a rébusznál voltam, és már akkor sem küldtek ki igazolást, hanem le kellett töltenem.

Szóval gondold át, hogy mely diákszövetkezeten keresztül dolgoztál tavaly, ha nem kaptál tőlük papírt, akkor hívd fel őket, hogy tudod "megszerezni".

2013. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És ezt a jövedelemigazolást is el kell küldeni az adóbevallással? Vagy csak ez alapján kell elkészíteni?
2013. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az alapján kell elkészíteni, de csak a bevallást kell elküldeni.
2013. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Köszi!!
2013. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó, ez lehet érdekes kérdés lesz, de most ha a különbözet -1Ft, akkor ez még fizetendő adónak számít? Tehát nem adózok, de akkor is van fizetendő adóm?
2013. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!