Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol lehet interneten kitölteni...

Hol lehet interneten kitölteni és beküldeni az adóbevallásomat?

Figyelt kérdés
Linkelne valaki nekem egy oldalt?ma éjfél a határ idő...diákmunkán vagyok és arról kell gyorsan beküldenem..
2013. máj. 21. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Videós segítség:

http://www.youtube.com/watch?v=mrBd0ZcecUg&feature=youtu..


NAV főoldal:

[link]



[link] nav/szja/java_telepites/java_telepites.html


"Amennyiben a NAV által létrehozott kitöltő-ellenőrző programmal kívánja személyi jövedelemadó bevallását elkészíteni, úgy azt könnyedén telepítheti számítógépére.

A telepítést követően a 1253 jelű SZJA bevallás programja automatikusan megnyílik. A számítógépe „Asztal”-án a telepítés során létrejött ikon segítségével később is újra indítható a program, betölthető a félig kitöltött bevallás, melyet a végleges kitöltés után kinyomtatható, ha rendelkezik ügyfélkapus regisztrációval, elektronikus úton feladhat."

2013. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2013. máj. 21. 21:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,sikerült ki is töltöttem,mire kiderült az ügyfélkapus regisztráció....nekem nincs,ma megtettem,de 30 óra...szóval nem tudtam leadni ma...most meg fognak büntetni??
2013. máj. 22. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem büntetnek meg azért, mert 1-2 napot késtél.
2013. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aaa de jóó.köszii.:) de még az ügyfél kapu nem igazolta vissza a dolgot. :S
2013. máj. 22. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!