Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A Vatera átadta a tartozásom...

A Vatera átadta a tartozásom a Creditforténak, de befizessem-e?

Figyelt kérdés

322,- Ft-tal tartoztam. Sajnos teljesen megfeledkeztem az egészről. Egy olyan e-mail címmel regisztráltam, amit nem használok. A creditfortétól kapott levélben az áll, hogy ha a készhez vétel előtt rendeztem a tartozásom, akkor juttassam el az igazolást a részükre. Meg is történt, választ nem kaptam. Honnan tudják mikor kaptam készhez a levelüket, hiszen nem ajánlva jött...???

3-án utaltam, és 4-én jött a levél. Ha 7-éig nem fizetek, akkor azt írja, hogy polgári peres eljárás lesz. 4134,- ft-ot kérnek. Ha a Vaterának ki tudtam fizetni a tartozást, akkor nem értem, hogy tudta egyúttal átadni ezt a tartozást a creditforte felé is...



2013. szept. 6. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy a Vatera már hamarabb átadta a dolgot a creditforte-nak, mint ahogy te elutaltad a pénzt. Az rendben van hogy előtte egy nappal már befizetted minthogy megjött volna a levél, de valószínű, hogy az a levél már napokkal azelőtt elindult.

De mivel a kézhezvétel előtt már rendezted, és ennek igazolását eljuttattad nekik, nem kell csinálnod semmit, a creditforte-nak már ne fizesd be. Egyébként nem szoktak válaszolni az ilyen dolgokra, tehát nem küldenek küldenek külön válaszüzenetet, hogy tudomásul vették, hogy már előtte befizetted.

2013. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy jártam nemrégiben...én 3 csekket kaptam ugyanezzel az összeggel mint te, mindegy más hónapra...Befizettem őket, és azóta talán nincs bajom belőle.
2013. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
üdv. ugyanígy játam én is. nem volt befizetve a vaterán a 310ft os tartozás. inaktívvá tett a vatera, befizettem minden szuper volt újra tudtam a vaterán böngészni válaszolni a levelekre stb. Ez volt csütörtökön. Következő héten hétfőn jött a levél 4200ft ról amit a creditforte küldött. Írtam nekik hogy befizettem a 310ft ot de mivel késtem vele ezért be kell nekik fizetnem 3812ft kamat díjat. Tiszta csalás ez a vatera töröltem is magam mert egy szart nem ér mindenből csak a jutalékot húzzák lefelé
2013. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
CF-nak nem kell fizetni, csak ők meg a vatera úgy tesznek mintha kellene, de valójában ha kifizetted a Vaterát nincs törvényes tartozásod amit bíróság elé vihetnének senki felé.
2013. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló. Mivel már hamarabb befizetted a tartozást, mint ahogy a creditforte megküldte volna a levelet, így azt a 3800-as tételt egyáltalán nem kellett volna kifizetned! Benne is van az ilyen felszólításokban, hogyha a tartozást időközben kiegyenlítette tekintse levelünket tárgytalannak. Annyi, hogy ilyenkor a befizetési bizonylatot el kell nekik küldeni.

Én is jártam már így, elküldtem nekik e-mailen a csekket, és kész, nem kellett már nekik fizetnem semmit.

2013. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linkoln ***** válasza:

a vatera több száz millió ft-ot költött marketingre. Lehet hogy már a milliárdot is átlépte, sőt...

Nagyon nagy a látogatottsága. Ha van olyan okos ötleted ahol el szeretnél adni valami már szükségtelen ingóságod és ezt megoldod anélkül hogy bárkinek is jutalékot, vagy egyéb összeget kéne fizetned, akkor ügyes vagy.

Lehúzás? Részben. De neked az életben nem lesz olyan oldalad ahol könnyebben eladhatsz gey ingóságot.

Az meg hogy feketén árul a sokféle népség, új termékeket, és annyian vannak hogy nem győzik egymást alá árazni ahelyett hogy megegyeznének. Lopnak csalnak hazudnak, így bekavarnak az üzletedbe, és nem esik jól a vaterás járulék más dolog. De kétlem hogy e-miatt fájna a fejed.

2013. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln ***** válasza:
A 3-asnak írtam.
2013. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!