Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV (Apeh) mennyi idő múlva...

NAV (Apeh) mennyi idő múlva válaszol egy e-mail-es levélre?

Figyelt kérdés
Nem tudom a postai átvételt megoldani és kértem az értesítésüket egy tartozásom rendezése miatt. Mivel fizetni szeretnék, azt hittem hamarabb válaszolnak, de úgy látszik ettől sem lettek gyorsabbak. Mik a tapasztalatok, mennyi ideig kell várni hivatalos válaszukra?

2014. júl. 3. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:

30 nap a határidő és általában ki is húzzák addig.

Ha olyan az ügy, hogy telefonon is rendezheted (az írásbeli válaszuk sem jogalap pereskedésnél), akkor ügyfélkapun keresztül kérj telefonos azonosítót, az még aznap, vagy másnap megérkezik.

2014. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tenegerentúlon vagyok, nem véletlen hogy csak e-mailbe tudom megkeresni őket. Telefon felejtős, mivel ha fel is veszik vagy nincs ott az ügyintéző vagy mashova kapcsolnak. Végén többet fizetek csak a hívásért, mint a tartozás.
2014. júl. 3. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Boccs, hogy megpróbáltam segíteni...
2014. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!