Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kell örökösödesi illeteket...

Kell örökösödesi illeteket fizetni tavoli (ausztral) rokon halala utan? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha te vagy az örökös. Hogy mennyit az az örökségtől függ. De miért nem kérdezed meg az illetékes jogásztól aki ezzel foglalkozik? Persze ha aktuális.
2014. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az illetekes ausztral, sztem ö nem tudja, hogy mi a helyzett itthon.
2014. júl. 21. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez esetben az a mérvadó, hogy mi a helyzet Ausztráliában, mivel szerintem az a vagyonszerzés helye.
2014. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem az ausztral illetekes hivatalt es azt mondtak nem kell itthon fizetni, mert ott mar levontak az adot/illeteket, tehat elvileg ki lett fizetve. A kerdes csak az, hogy a magyar allam is igy latja-e.:-) Tud esetleg valaki olyanrol, hogy Ausztraliaval ervenyes lenne a kettos adozas. Az EU-ban elvileg ilyen nincs.
2014. júl. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!