Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Részletfizetés NAV felé...

Részletfizetés NAV felé tartozás esetén. Fizetőképesség bizonyítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Végrehajtás alatt álló tartozásra szeretnék részletfizetést kérni. Az ügyintéző hölgy azt mondta, hogy nem fogok kapni, mivel nekem nincs bevételem (munkanélküli vagyok), hiába van a családban másnak bevétele, ezt nekem kell bizonyítani, hogy az a személy kifizeti. Hogyan kéne...? Tanácstalan vagyok.

2015. márc. 3. 11:15
 1/1 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy az magában nem elég, hogy az adatlapon feltüntetem a velem egy háztartásban élők bevételeit, azt nekem kell valahogyan bizonyítani, hogy az a személy ki is fizeti.

Viszont erre nem találtam semmilyen nyilatkozatot, formanyomtatványt. Írjak egy kísérőlevelet, hogy XY személy ki fogja fizetni, higgyék el a két szép szememért?

2015. márc. 3. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!