Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyibe kerül könyvelő által...

Mennyibe kerül könyvelő által készített adóbevallás? (főállás mellett egyéni vállalkozó is vagyok, kis bevétellel, kis kiadással, tehát nincs sok számlám).

Figyelt kérdés
Tudom a bevallási idő február 25-e volt, de kíváncsi vagyok mennyiért készítenek el egy ilyent
2010. márc. 3. 15:34
 1/3 anonim válasza:

Igen, február 25.-e VOLT. Ha nem küldted be addig, akkor igencsak szép büntetést kaphatsz az APEH-tól, úgy tudom 100 ezer ft körülit. Ezt van amikor elnézik....úgyhogy siess bevallani!!!!

Könyvelő szerintem 2-3000 ft a te esetedben.

Üdv

2010. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a határidőről kérdeztem kedves válaszoló, hanem arról, hogy egy könyvelő a felvázolt esetben mennyiért dolgozik.

Bevallásom leadtam.

24.000 -et kért a könyvelő. Hatalmasan sokallom, ezért érdeklődőm, hogy kb. mennyi másnál.

2010. márc. 6. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
szia könyvelő vagyok, egyáltalán nem kért sokat az sos munkáért ha a könyvelésed is pótolta mert annak is meg kell lenni. Hipa bevallás nyenyi elkészült? a tavalyra a nullás nyilatkozat le lett adva? vagy a nullás bevallsáok? ezért kezdtek büntetni itt pesten agyba-főbe. ebből a szempontból bőven nem számit hogy te mellékállású vagy ... és ne hari de heroltom van attól, hogy mindenki azt hiszi mi könyvelők ideülünk és pikk pakk megy ez és irdatlan pénzeket keresünk :((
2010. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!