Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Volt tb tartozásom amit már...

Volt tb tartozásom amit már rég kifizettem, viszont késedelmi kamatot még mindig követel, ha bemegyek és kifizetem akkor ott egycsapásra tudok ügyfélkaput is csináltatni?

Figyelt kérdés
úgy értem tegyük fel elöször fizetek kapok egy ügyintézőt ott ezt rendezem, és most akkor arra lennék kiváncsi hogy ott annál az ügyintézőnél lehet ügyfélkaput csináltatni ahol fizettem? Vagy majd átküld egy másikhoz ügyfélkaput csinálni? Ja meg még annyi hogy sokáig tart ügyfélkaput csináltatni? És mi kell hozzá?

2015. aug. 11. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyfélkaput nem a NAV-nál kell csináltatni, hanem az okmányirodában (mostanság kormányablaknak hívják).
2015. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okmányirodába kell menni. Kb. 5 perc az egész egy email cím kell hozzá.
2015. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hol intézhető


Ügyfélkapu nyitható


személyesen

Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalában (Személyes Ügyfélszolgálat)

Fővárosi és megyei kormányhivatalokban (kormányablakokban)

Járási (kerületi) hivatalokban (okmányirodákban)

Nemzeti Adó és Vámhivatal kiemelt ügyfélszolgálatain

Magyarország diplomáciai és konzuli képviseletein (Külképviseleteken)

Egyes postai ügyfélszolgálatokon

elektronikusan

A www.magyarorszag.hu portálon a fokozott biztonságú vagy minősített elektronikus aláírással rendelkező személy elektronikus nyomtatvány kitöltésével regisztrálhat ügyfélkaput

ha a felhasználó nem rendelkezik fokozott biztonságú vagy minősített elektronikus aláírással, akkor ideiglenesen nyithat ügyfélkaput a www.magyarorszag.hu portálon keresztül, regisztrációs adatlap kitöltésével, melynek érvényessége 30 nap. Véglegesítéséhez személyes megjelenés szükséges bármelyik okmányirodában, kormányablakban, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal ügyfélszolgálatainál, vagy egyes postai ügyfélszolgálatokon.

Szükséges iratok


Az ügyfélkapu regisztrációhoz be kell mutatni:


magyar állampolgárok esetében:

személyazonosításra alkalmas érvényes okmányt (személyazonosító igazolvány, kártya formátumú vezetői engedély, útlevél)

EGT állampolgárok esetében:

EGT-s személyazonosító igazolványt vagy útlevelet

EGT országon kívüli külföldiek esetén:

útlevelet "

[link]

2015. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én idén "jártam" hasonló cipőben, mint te.Nekem a körülményeinkre tekintettel elengedték ill elvévült, plusz fizettünk hozzá.Amikor bementem április közepén(amikor már a végrehajtói díjakat is rendeztem), megkérdezni pár dolgot, az ügyintéző rögtön kérdezte is, hogy szeretnék-e ügyfélkaput csináltatni, vagyis egy ablaknál én ezt eltudtam intézni.Személyes iarataid kellenek hozzá csak.
2016. máj. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!