Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan értékesíthetem könyveme...

Hogyan értékesíthetem könyvemet magánszemélyként?

Figyelt kérdés
Nincs kiadó, de van nyomda, saját ISBN szám így vonalkód is (hamarosan le is lesz védve). Milyen formában tudom árusítani saját könyvemet és milyen adókat és hogyan kell fizetnem utána? (Nem vagyok számlaképes és cégem sincs, de ha mindeképp kell, hogy legyen vki számlaképes, akkor esetleg egy alapítványt be tudnék vonni, ha nagyon muszáj.)

2015. aug. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértője a témának, de kazdésnek a nagyobb könyvesboltokat keresném meg. Minél többet és kialkudnék egy árat amennyiben kell nekik a könyv. Plusz interneten te magad is tudod árusítani, akár csak ha egy releváns facebook csoportot létrehozol és felpromotálod. Plusz keresel nagy nézettséggel rendelkező releváns oldalakat, hogy reklámozzák a könyved és kapnak az eladott könyvek után %-ot.
2015. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen könyved van?
2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudományos szakkönyv.
2015. aug. 27. 19:52
 4/4 anonim válasza:

Mielőtt árulni kezded egy könyvelőt , adószakértőt keress fel. Ő tud arra válaszolni hogyan lehet ezt törvényesen a legkevesebb pénzből kihozni.

Aztán kezdheted terjeszteni, de itt is kell egy kis segítség ha nem vagy járatos a témában.

2015. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!