Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Szerencsejáték beindítása...

SikrZ kérdése:

Szerencsejáték beindítása hazánkban, Szerencsejáték Zrt megkerülésével. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy remek szerencse játék ötletem de nem tudom megvalósítani mivel minden szerencsejáték állami kéz alatt fut. Nem tudom sőt nem is ismerem az erre vonatkozó konkrét törvényeket de hátha itt valaki igen. Kilehet e valahogy kerülni a szerencejáték zrt-t azzal, hogy valódi pénzért kapsz valami játék pénzt vagy érmét stb amivel játszhatsz és később azt vissza válthatod pénzre amit elutalunk. Vagy mint magánszemély hogyan tudnám megvalósítani ez az egészet? Sajnos a szerencsejáték zrt is csak cégeknek ad támogatást szóval még ettől is elestem . Nem tudom van e valakinek erre valami ötlete hogyan lehetne egy szerencse játékot beindítani. A játékot nem csak Mo. Szeretném hanem inkább mint az Euro jackpot egész Európában.

Nem a játék lefejlesztésével van a gond mivel szerencsére ez a szakmám hanem inkább a jogi vonzatai, hogy mi is lehetne erre a megoldás..



2017. jan. 15. 19:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó persze de azt se jó pofa ha adócsalásért kapnak el .. :D igazából annyi jött le hogy itthon kb semmi esélye nincs ennek max külföldön.. és még ott se biztos :'D
2017. jan. 16. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!