Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha azt szeretném, hogy a NAV...

Ha azt szeretném, hogy a NAV csinálja meg az adóbevallásomat, akkor mit kell/kell-e valamit csinálnom?

Figyelt kérdés

Jeleznem kell valahogyan, hogy szeretném, ha a NAV csinálná meg, vagy maguktól is megcsinálják, amit én legfeljebb módosíthatok, ha valami nem stimmel?

Van ügyfélkapum.



2017. febr. 6. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ügyfélkapud, akkor arra megkapod a tervezetet, ha nincs, akkor SMS-ben, postai úton, személyesen ügyfélszolgálaton, vagy online felületen kérheted, hogy a lakcímedre küldjék meg.

2017. március 15. után már csak személyesen lehet ezt kérni.


Akinek van ügyfélkapuja, annak nem kell kérnie, automatikusan oda küldik.

2017. febr. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Küldenek amúgy erről levelet, én már megkaptam múlt héten, a párom még nem (az én állandó lakcímem vidéki, az övé budapesti). Szóval ha még nem kaptad meg, akkor majd meg fogod, ott pontosan le van írva, hogy hova kell smst küldeni milyen formátumban, ha nincs ügyfélkapud. Ha meg van, akkor automatikusan megcsiálják, ahogy az első írta.
2017. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!