Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Angliaban elek, dolgozok, es...

Angliaban elek, dolgozok, es tul sok adot vonnak le a fizumbol. Hol es hogyan tudom kervenyezni, hogy a megfelelo adosavba soroljanak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem a megfelelőben vagy, csak ott olyan sok az adó. Egyébként az éves adóbevallásodban (gondolom ilyen ott is van) nem kell poénból még egy nullát a fizetésed mögé írni.
2010. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A munkatarsaimtol mind kevesebbet vonnak mint tolem. Es ugyanannyit keresunk. Toluk vonnak 100fontot, tolem tobb mint 300-at.
2010. máj. 20. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért, mert ők állampolgárok, így nekik az állam fizet bizonyos terheket, mint TB, stb, te meg nem vagy állampolgár, így neked ezt is fizetned kell?
2010. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, egyikuk sem allampolgar. Engem csak valamiert rossz adosavba soroltak, de nem tudom miert. Sajnos semmit nem talaltam a neten, hogy hol tudnam elintezni.
2010. máj. 21. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem ugyan csak az APEHhel van dolgom, de ezt találtam neked:


[link]


Válaszd ki a magadra vonatkozó foglalkoztatási formát, aztán keresd ki a lakóhelyednek megfelelő Tax Officet, és hozzájuk menj be.

2010. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, mar meg is talaltam a legkozelebbit.
2010. máj. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!