Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SOS! Valaki ki tudná nekem...

SOS! Valaki ki tudná nekem tölteni az adóbevallásom?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha ráér négy után, szívesen. Az irodában épp szétszedik a gépem, otthonról menne, telóról nem.
2017. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xswerdy ***** válasza:
78%
hova ez a sietség? Ráér az ideit 2018 májusig beadni.
2017. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

hülye gyerek, ha segíteni nem akarsz, legalább ne poontzod le, aki megtenné. Agyhalott népség.

Kérdező, írtam privit.

2017. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Vállalkozónak MINDIG legyen könyvelője! Akkor is, ha azt mondják, hogy nem kell!
2017. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
4, te nagyonértelmes, mi van, ha msz?
2017. aug. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
5, te nagyonértelmes... magánszemélyeknek nem nagyon van sürgős bevallani valója így augusztus közepén. Kivéve, ha elfelejtette és most szólították fel, de akkor ezt nem ártott volna a kérdésben leírni (és ráadásul ez idén eléggé nehezen kivitelezhető, mivel a NAV küldte mindenkinek, ha nem kért mást).
2017. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xswerdy ***** válasza:
0%
Az "adóbevallásOM" szerintem magánszemélyre, és SzJA-ra utal, amiből viszont a tavalyit rég be kellett adni, az idei meg bőven ráér.
2017. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, nekem is adóbevallásOM van vállalkozóként... hülyén is nézne ki, ha az egyszemélyes vállalkozásomban olyanokat mondanék, hogy "a vállalkozásom adóbevallása"...
2017. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!