Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magam után fizetem az apehnak...

Magam után fizetem az apehnak a havi 4950Ft-ot. Munkahelyem nincs, összejött egy kb 40ezres tartozás feléjük. Van esély hogy kérelmet írjak, elfogadják és töröljék? Munkanélküli vagyok, családnak is nagy teher tényleg kifizetni.

Figyelt kérdés

Valaki írt már hasonló ügyben kérvényt? elfogadták?mit írt bennt?hogy kell ennek kinéznie?van valahol minta?

szeretnmém végre rendbe tenni a dolgaimat, de csak a tartozás van mindenhol. Segítsetek, légyszi!!!


2010. máj. 26. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%
Na nyugii :) A kozmetikusnak meg meg kell keresni a 200tisztát minimum havonta.
2010. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hol élsz te? kozmetikus 200at tisztán havonta? kezdőként? gondolkodj már... tudod mit, nem idegesítem magam ilyen hülyeségeken, legyen meg mindenkinek a véleménye, nekem is megvan.
2010. jún. 10. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!