Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Melyik számlázóprogramot...

Melyik számlázóprogramot válasszam?

Figyelt kérdés

Kis-és nagykereskedelmet fogok folytatni boltban és webáruházban is.

Szeretném a raktárkészletet nyilvántartani és ezt láthatóvá tenni a webáruházban. Kasszagépet szeretnék használni a kiskerhez, kártyás fizetést is szeretnék. Fontos hogy a készletmennyiség automatikusan levonódjon akár kasszás eladáskor, akár számlázoskor, akár webáruházas rendeléskor. Számlákat és szállítóleveleket is kell kiállítanom. Külön szeretném vezetni a kis- és nagykeres megrendeléseket. Mindezt felhőben szeretném megoldani hogy akár otthonról is tudjak dolgozni.



2017. dec. 9. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Én revol expressz vagy okosugyvitel.net párti vagyok.
2017. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Viszont ahogy látom ezek a szoftverek kasszagépet nem kezelnek.

Nálunk Szlovákiában teljesen megszokott dolog hogy 1 szoftverrel menedzselhető az egész vállalkozás. Létezik ilyen Magyarországon is?

2017. dec. 11. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábban a revolnak volt pénztárgép modulja. Most nem néztem mi változott azóta.
2017. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebből szvsz egyedi fejlesztés lesz. Keress egy egyedi szoftvereket fejlesztő céget és bízd meg. Kereskedelmi forgalomban már elve kapható programok nagy része nem fog maradéktalanul megfelelni mert azok különböző ügyfélköröket céloznak meg.

A keresésben a google a barátod. De én is tudok ajánlani emlékezetből priviben vagy három ilyen egyedi fejlesztő céget. Valamelyikkel biztos meg lehet egyezni.

2018. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!