Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Becsületkasszából kell adózni?

Becsületkasszából kell adózni?

Figyelt kérdés

A becsületkassza tulajdonképpen ajándék, ajándékból meg csak xszázezer felett kell adózni.


Műkörömépítést szeretnék gyakorolni minél többet, de nem tudom már tovább fizetni, hogy teljesen ingyen dolgozzak, muszáj anyagárat elkérnem.


Ha úgy hirdetem magam, hogy becsületkasszával készítek körmöket, akkor megbüntethetnek érte?

Személyesen elmondom mennyi az anyagár és az illető annyit fizet, amennyit gondol.


Gyakorlásra nem tudtam eddig jobbat kitalálni :S


2018. jan. 5. 13:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A nyilatkozat nem bizonyíték?
2018. jan. 5. 22:46
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Te se voltál még NAV ellenőrzésen az tisztán látszik.

A NAV azt se hiszi el néha, hogy az adott számla után az áfa be van fizetve, még ha fehéren-feketén ott áll.


Nagyon arcra fogsz esni itt, ha a NAV-ot próbálod hülyének nézni, mert ha rájönnek, akkor úgy oda csapnak, hogy 3 év múlva is azt fogod nyögni.

2018. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom átvágni a NAV-ot, pont ez a lényeg.

Nem dolgozni akarok napi 8-ban szalonban h hülyére keressem magam, hanem csak gyakorolni szeretnék.

De ha nem lehet akkor nem lehet...

2018. jan. 7. 18:14
 14/14 A kérdező kommentje:
Rockmaratonon szokott lenni az offrock tanyában becsületkasszás kv, ezért kérdeztem
2018. jan. 7. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!