Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az Ügyfélkapun keresztül le...

Az Ügyfélkapun keresztül le tudom kérdezni X évre visszamenőleg az adóbevallásaimat?

Figyelt kérdés
1-2 éve regisztráltam csak, és egyszer találtam egy menüpontot, ahol láttam az eddigi (regisztrálás előtti) munkahelyeimmel kapcsolatban is pár adatot, pl. hogy hány hónapot dolgoztam ott, meg az adóbevallással kapcsolatban pár adatot. Most ezt nem találom. Hogy tudom ezt lekérdezni?

2018. márc. 28. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Ebev-et keresd, ott pedig a bevallásokat a Szolgáltatások / Bevallás (dokumentum) lekérdezése / Beadott bevallások állapota.

Ott nézd meg. Nálam 2013-ig visszamenőleg elérhetőek, igaz, akkor már elektronikusan küldtem be. Abban nem vagyok biztos, hogy a regisztráció előtti, papíron beadottakat mutatja e. Nézd meg.

A munkahelyi adatokat viszont Szolgáltatások / Biztosítotti bejelentések lekérdezése / Biztosítotti adatok biztosított részére. Ott 2007-től fenn vannak az adatok.

Meg használhatod még a TAJ rendszerét is. Azt meg keresd meg az ügyfélkapun: Ügyintézés / T / TAJ-nyilvántartással összefüggő szolgáltatások. Nézd meg a Biztosítási jogviszony alatt. Ott több évre visszamenőleg is látszik, hogy mi alapján voltál biztosított.

2018. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Ne a beadott bevallások állapotát nézt, hanem a beküldött dokumentumokat.
2018. márc. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!