Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Gyes után ki fizetik a bent...

Gyes után ki fizetik a bent maradt szabijaimat de az új munkahelyemen is kapok fizetést amiből szintén vonnak mindent! Tehát 2*adózok?! Ezt vissza kapom vagy ez ilyenkor hogy alakul?

Figyelt kérdés

Gyes után 25szabadságom maradt amit a volt munkáltatóm kifizet! Ebből le vonnak mindenféle járulékot de már gyes mellett el kezdtem dolgozni!Máshol!Azaz van munkahelyem most is !Ebbe a hónapban akkor minden levonást 2*fizetek meg?!csak ugye az összeg más!

Vagy majd vissza kapok valamit?Jovőre??



2018. ápr. 3. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Heee? Bem darabra, hanem százalékban vonnak járulékot. <facepalm>
2018. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
igen, kétszer adózol, ez a törvény.
2018. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen értem én hogy százalékba!

De a szabijaimból is adózok meg a rendes fizumból is! 2Tb járulék 2nyugdíj stb...

2018. ápr. 3. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És?

Más is adózok mindegyikből, te miért lennél kivétel?

2018. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*adózik
2018. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adózni nem csak egy bizonyos összegig kell. Akinek csak egy munkahelye van, de 2-3-szor annyit keres, mint más, az 2-3-szor annyi adót és járulékot fizet. Sőt, sok országban a progresszív adózás miatt arányaiban többet is fog fizetni. Az min változtat, hogy te két külön helyről kapod a több fizetést?
2018. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem m kettős adóztatás. Alapvetően szinte minden jövedelem adóköteles. Miért érzed úgy, hogy ez igazságtalan? Nem is értem mi a bajod?
2018. ápr. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi jövedemed van, annyi után adózól. Aki 2-3 helyen dolgozik, annak mind a 2-3 fizetéséből kell adózni. Mert ez a törvény. Olyan nincs, hogy 2 helyről kapok jövedelmed és az egyik adó-és járulékmentes.
2018. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem darabszámra vonják le, nem 2 tb-t meg 2 nyugdíjat fizetsz. Ha megszűnt volna a munkaviszonoyd, az utolsó fzuddal ugyanúgy kifizetnék a szabikat, és akkor ugyanúgy adóznál az aktuális fizudból meg a szabikból. Csak kakor egy munkáltatótól kapnád, egy bérpapíron lenne, így meg kettőn.
2018. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!