Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem kaptam meg még az...

Miért nem kaptam meg még az adóbevallás tervezetem a NAV. Tól? Egéssz évbe volt munkahelyem.

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérted, hogy küldjék ki?
2018. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"csak úgy" nem küldik ki. Ügyfélkapudon keresztül tudod megnézni, vagy ha március 19-ig kérted a postázást, kiküldték. Ha egyik sem igaz rád, akkor be kell menned az ügyfélszolgálatra és ott tudod megnézni/módosítani a bevallás-tervezetet.
2018. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van ügyfélkapum és nem kaptam tervezetet.
2018. máj. 3. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
tudod, hol kell keresni?
2018. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bátor Tintanyúl válasza:

Ha van Ügyfélkapud, és aktiváltad is (személyes azonosítás), akkor ott kell lennie a bevallás-tervezetnek.

Egyébként a tervezet május 20 itán automatikusan beadott bevallássá válik.

Ennek ellenére érdemes átnézni, 1+1%-ról nyilatkozni stb.

2018. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapus tárhelybe nincs. Vagy hol keressem?
2018. máj. 4. 06:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj de tudtam, hogy azt se tudod, hol van. Ügyfélkapura belépsz (nem a tárhelyre!!!), ott van bal oldalon, hogy e-szja. De ha a megtalálása gond, akkor az értelmezése is problémába fog ütközni.
2018. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy nincs jóváhagyásra váró bevallás.
2018. máj. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!