Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Milyen következménye lesz...

Milyen következménye lesz annak ha bejelentem a NAVnál hogy a munkáltatóm csak minimálbérrel jelent engem miközben szerz és bér szerint nem annyit kapok?

Figyelt kérdés

Tehát van egy munkaszerződés benne nem minbéres munkabér, ez fekete fehér nem vitatható.

Vannak a havi bérátutalások, ezek sem vitathatóak, mert banki utalás, ott a bizonylat.


És akkor nézem az ügyfélkaput és azt látom a munkáltató csak minbérrel jelent engem.

bejelentem ezt az egészet így ahogy van a NAVnál.

Milyen követkeménye lesz

- rám nézve

- és a munkáltatóra nézve?


mert ugye nem kell nagy jósnak lenni ahhoz hogy kitaláljuk ha velem ezt csinálja más dolgozóival is ezt csinálja. És ha jön a NAV és gyanút talál akkor végigzongorázza az összes embert.


2018. aug. 20. 16:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

És én itt vagyok 10 éve is, meg 10 év múlva is itt leszek ha még élek addig.

Hol lennék. Hova kellek. Sehova. Ide ebbe a csalótrágyadombba.

2018. aug. 20. 20:54
 22/28 A kérdező kommentje:

!!! LOL

Több kérdésem nincs??? Kismillió kérdésem van de van értelme feltenni ha már a kérdést se hiszed el? nincs.



11-es: Ilyet nem tesz a munkáltató, mert ezáltal tálcán kínálja (kínálná) fel magát a hatóságoknak. Ekkora marha cég nem létezik (már csak tudom, igazságügyi adó és tb szakértő is vagyok, gondolom, több kérdésed nincs.)

2018. aug. 20. 20:56
 23/28 A kérdező kommentje:

"igazságügyi adó és tb szakértő is vagyok, gondolom, több kérdésed nincs.)"


De tessék itt egy kérdés. Csak mutatóba.

2005 óta vagyok itt. Utolsó bérlapon (amit havi szinten kéne kapjak) 2007-es....

van aki itt dolgozik 2000 óta és még nem kapott soha 1x se bérlapot.

Kérdés: akkor ez hogy....?


Csak egy kérdés mutatóba.

2018. aug. 20. 20:57
 24/28 A kérdező kommentje:

Akkor tisztázzuk. AMit a 11-es hszben leírtam az minden ÚGY VAN AHOGY leírtam!

Lehet itt verni a mellet hogy igazságügyi szakértő meg iyen nem lehet.... fals duma.

Lehet mert itt nálunk megtörténik. Ne mondja senki hogy ilyen nincs. Ilyne van.

Élő tanú vagyok rá.


Olyan van hogy megjön a havi bérem 30-al kevesebb mint kéne és a főnök azt mondja: áttettünk téged részbérbe és részstátuszba.

És a munkaszerződésem ami szabályozza a bért és a státuszt is, és amihez az én aláírosm nélkül hozzányúlni se lehetne azzal mi van?

mi lenne. semmi. Leszarják.

Annyit fizet amit akar, szerződésebn mi van ki érdekel, majd hónapokkal később kapsz egy új szerződéts amit vagy aláírsz vagy nem, de ha nem azzal se értél semmit a világon. Nekem 1 éve nincs aláírva a módosított szerződésem. És mi van? Semmi.

Kit érdekel.

Na kedves igazaságügyi szakértő? Terepgyakorlat!

2018. aug. 20. 21:04
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tisztázzuk azt, hogy te orvosi segítségre szorulsz.
2018. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"gondolom, több kérdésed nincs.)"


Ne is legyen! Ámen.


Ez Balázska, a munkaügyes troll. ... hogy rúgnák már ki innen is és az összes nem létező munkahelyéről is...

2018. aug. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Bérszámfejtőként: lehet találni adómentes jogcímet a különbözetere (munkábajárás, készpénz kafi stb). Nem milliókról van szó.


Munkába járás adómentességének feltételei vannak, az összeg is meghatározott, ezzel nehéz játszani. Adómentes juttatás olyan, amit adhatsz, alig van. Nem vagy te bérszámfejtő...

2018. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nem hát. Itt mindenki szakértő és érdekes módon mindig abban a témában amiről szó van.... itt mindneki agysebész.

Persze. Lófütty az nem szakértő.

2018. aug. 21. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!