Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell "hianyt potolni"?...

Hogyan kell "hianyt potolni"? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
CSOKot vettem igenybe hazvasarlashoz, a tulajdoni lapon szeljegyzetkent rajta van, hogy elidegenithetetlen a haz 10 evig, stb. Minden papirt leadtam, de megis megkaptam egy levelet a NAVtol, hogy a kedvezmenyes illetekre csak akkor vagyok jogosult a csok miatt, ha IGAZOLOM, hogy mennyit kaptam...fellebbezhetek, stb stb. en nem ertem, ez nem fut ossze nekik? Illetve HOGYAN igazoljam? Semmilyen modon nem jeleztek ezt. Nezegettem az ugyfelkapum, de nem talalom, hol lehet barmit is elkuldeni oda. Eleve milyen formaban akarjak, szkeneljem? Emailezzem? Kuldjem el postan?
2018. szept. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül se kérdezd meg ŐKET :D
2018. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van esetleg telefonod?
2018. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindig elgondolkodom, minek is letezik ez az oldal.
2018. szept. 18. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, kérdező, én is...!
2018. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: az 1. válaszoló arra utalt, hogy ilyen ügyekben ne itt érdeklődj már, hanem az illetékes szerveknél. Meddig tartana ezt megkérdezni tőlük? Fele annyi ideig, mint amíg begépelted a kérdést, sőt, ők válaszolni is fognak rá.
2018. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nosco ***** válasza:

Bocsi de a többi válaszolónak igaza van. Ilyenkor a NAV amit küldött levelet ott van egy ügyintéző és a telefonszáma. Elmondod, hogy megkaptad a levelét és legyen kedves segíteni mert nem érted.

Nekem is volt gondom a NAV-val 1 telefon és az ügyintéző elmondott mindent és segített mit kell írni majd levélben neki vissza küldeni!

2018. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!