Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Keresek egy KATA támogatást.20...

Keresek egy KATA támogatást.2014-2015ben volt állítólag olyan jellegű támogatás, miszerint a kezdő vállalkozónak adómentességet lehetett kérni. Vagy valami ilyesmi. Tudnátok abban segíteni, hogy a KATA keretén belül milyen kedvezmények jártak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik a kérdés, de most kaptam meg 4év után, hogy ezt a kiskaput, bevétel forrást nem mondtam. Őszintén megmondom ötletem sincs, hogy milyen jogcímen keressek olyan kedvezményt, ami arról szól, hogy az éves adó összegének megfizetése alól kapnak mentességet, de minimum ekkora összegben járt támogatás nagyjából csak azért mert lett a vállalkozás.

Adó megfizetése alóli mentesség a kat tv szerint megvan, pályázatok vannak voltak, amiken lehetett lehet indulni. Más mi volt, ami csak úgy járt?


2018. okt. 28. 07:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
És 2016os módosítás, addig pedig még bevétel volt, így maximum visszamenőleg lehetett az ilyen módon megfizetett adót rendezni 2014ig bezárólag. És ebbe sem esett bele, közelébe sem volt a plafonnak.
2018. okt. 28. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!