Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Románia be nem vallott jövedel...

Románia be nem vallott jövedelem után milyen büntetést jár?

Figyelt kérdés
Az anaftól kaptam levelet hogy 2017 re be nem vallott jövedelmem van szerencse játékokból. Bevoltam az anaf irodába és ott kikeresték hogy volt 53 lej jövedelmemamire 53 bani (kerekítve 1 lej) az adó. Mi történik ha továbbra sem csinálok erről bevallást? Kész vicc amit ezek művelnek. Szóval csak az érdekel hogy megéri-e ezzel vesződni vagy hadjam a fenébe

2018. okt. 28. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ne "hadjad" a fenébe, ha tartozásod van akkor fizesd ki.
2018. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

99% valószínűséggel nem fognak az elkövetkező 5 évben bíróság elé állítani. Hogy miért? Elmondom.


Számukra nem érték behajtani azt az 1 lej adóságot. Ha ki is fizeted a tárgyalási költségeket, nyertek 1 lejt, de elveszítettek annyi időt, ami alatt mástól behajthattak volna ezer eurót.


Viszont én is azt javaslom, hogy fizesd ki, mert problémáid adódhatnak belőle. Pl. behajthatják a munkaadódon keresztül, és közbe mindenki rólad beszél majd, hogy nem tiszta dolgokat müveltél (és a pletykák nem 1 lejről fognak szólni).... Válalkozást nyitasz, és eléveszik az újságírók a régi ügyedet és rossz színben tüntetnek fel...


Bármennyire is hülyén hangzik, de jobb ha kifizeted, és azzal a lelkiismereted tiszta. :D

2018. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!