Magánszemély vs cég?

Figyelt kérdés
Nem rég nyitottam egy céget, teljesen tiszta, bejelentett munkások stb. Ez eddig így rendben is van. Viszont párom azzal foglalkozik, hogy neten ad sportfogadás tippeket, amelyről nem állít ki számlát, de az én számlaszámomat adja le. Ha valaki feldobná őt, vagy ügy lenne belőle, az befolyásolja az én hivatalos, tisztán működő cégemet, amelynek teljesen más a tevékenysége?
2018. dec. 30. 14:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert ugye az én számlaszámomat adja le, a cég is az én nevemen van, de a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2018. dec. 30. 14:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyisson saját számlàt! Eleve a céged szàmláját nem kéne hadznàlnia, navos ellenőrzésnél probléma lesz

Nem mellesleg gazdasági tevékenységet végez és nem ad róla számlát...le fog bukni

2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a cég számláját használja, hanem az enyémet, ami ettől független.
2018. dec. 30. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tisztában vagy vele, hogy gondot okozhat.. saját számláján folytassa az illegális tevékenységeit. Nem csak a cégednek lehet baja, hanem neked is. Ez bűncselekmény.
2018. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt én értem, hogy lehet belőle gond, bár kb. havi szinten 30ezer ha van belőle. A céggel csinálhatnak valamit? Azért kérdezem, mert akkor ennyiért meg sem éri...
2018. dec. 30. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Kissé félreérthetően fogalmaztál, mert a cégnek ilyformán ehhez semmi köze.

A cégnek nem, max. neked lehet belőle bajod, de ha nem milliókról van szó, akkor ennek sem nagy az esélye.

2018. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

"párom azzal foglalkozik, hogy neten ad sportfogadás tippeket"


Gondolom, pénzért, ha már havi 30k bejön. Ez így üzletszerűség, keményen büntetik.

Mondjuk más kérdés, melyik agyalágyult marha fizet sportfogadás tippekért :D

De akkor segítek én is:

Barcelona-Villarreal: H, Messi gólt lő

Juventus-Parma: H, Ronaldo gólt lő

Fulham-Liverpool: V

Hertha-Stuttgart: D

Az eheti ötöslottó számok:

1, 2, 55, 62, 88

Pénzért szívesen adok még tippeket!

2018. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár ez már úgy érzem más irányba haladt, de azért köszönöm a válaszokat. A lényeg az akkor, hogy a céget nem érinti. :)
2018. dec. 30. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érinti, az ügyben megnyugodhatsz.
2018. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!