Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Detoxikáló-ért kell e fizetni?

Detoxikáló-ért kell e fizetni?

Figyelt kérdés
Be kerültem sajnos a detoxba, kíváncsi lennék hogy kell e fizetni érte, semmilyen beavatkozás nem volt, gyomor mosás semmi, záró jelentest se kaptam, reggel 10kor el mehettem, kell e fizetni vagy nem kell, ha kell a csekk az milyen formában és mikor érkezik?

2019. márc. 13. 02:55
 1/8 anonim ***** válasza:
kell
2019. márc. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor kerultel be egyebkent mert hogy ugye evek ota nem uzemelnek detoxikalok...
2019. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De, üzemelnek, csak a sürgősségi osztályok keretein belül. Fizetni szerintem nem kell.
2019. márc. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem kell. TB alapon működik.
2019. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi jó, a szívrohamos meg azért várja a mentőt, mert a ti piás seggeteket fuvarozza ingyen...
2019. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
„5 válaszoló" fizetem a TB barátom ez álltal nem ingyen fuvaroz,egyszer az életben elő fordult elég is volt :D
2019. márc. 14. 02:27
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, de írd majd ide, hogy mi lett a vége. Szerintem, mivel beavatkozás nem történt, a betegszállító riasztása indokolatlannak is minősülhet, s akkor pedig kell fizetni érte.
2019. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mar több mint egy hete nem történt semmi,
2019. márc. 18. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!