Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Számla kitöltése helyesen?

Számla kitöltése helyesen?

Figyelt kérdés

Kedves Ismeretlen!

Hogyan kell számlát kitölteni ha a vásárló

27% os és 18% os t is vesz de a egyszerusitett keszpenzfizetesi szamlan csak egy értéke amely ...% áfát tartalmaz?


2019. márc. 20. 12:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Vizsga feladat gyakorlati helyen, de a munkaltato sem tudja mert ok gepen toltik ki de nekunk kezzel kell es holnap lesz a vizsga
2019. márc. 20. 12:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy két külön számlában írod meg, vagy pedig lehet venni olyan tömböt, ahol több oszlop van és tudod áfakulcsonként külön írni.
2019. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amit a szamlara kell irnunk

1kg alma 300ft/kg 18%

1 db fogkefe 400ft/db 27%

És ezen csak egy sor van, es mindenki egy szamlat kap nem tudjuk kettore irni. :(

2019. márc. 20. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így elég érdekes....

Ha csak egy sor van, oda csak az áfa összegét tudod beírni, de a %-ot nem, hiszen annak csak egy helye van egy kézi számlán...Ezt így egy számlára nem lehet normálisan megírni szerintem

2019. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elvi hibás a dolog. Az a megoldás, ami az első válaszban van. Vagy én vagyok nagyon tudatlan.
2019. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!