Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv. Lehet hitelt felvenni...

Üdv. Lehet hitelt felvenni friss munka mellett?

Figyelt kérdés
19eves vagyok es egyedul elek,kint dolgoztam Nemetorszagban de sajnos miota hazajottem nem volt tul nagy sikerem a munkavallalas teren holott szakmaval rendelkezem,de most a napokban sikerult munkahelyet talalnom es novemberben kezdek.. Sajnos nem maradt sok penzem azota es talan kihuzom ezt a novemberi honapot anelkul hogy eheznek,de szerintetek igy hogy friss es uj munkahelyem van lehetne igényelnem hitelt valamelyik bantól? Kb 200.000ftra lenne szükségem csak hogy kihuzzam.
2019. okt. 30. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Esélytelen. Esetleg folyószámla hitellel próbálkozz be.
2019. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Max provident
2019. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. És esetleg olyat lehetne,hogy a friss OTP baknszamlamra felvegyek folyoszamla hitelt? Kb 5napja nyitottam a szamlamat.
2019. okt. 30. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizárt dolog bármilyen banki hitel - még a folyószámlahitel is: a fizetésed egyszeresét akkor adják meg,

"Ha legalább 3 hónapja vezeti nálunk a fizetési számláját, és ugyanennyi ideje erre a fizetési számlára érkezik a jövedelme."


19 évesen egyébként is elég fiatal vagy- nem igazán fognak a bankok szóba állni Veled - nincs hitelmúltad.

2019. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy miért kell 200 ezer ft, hogy kihúzzad? Albérletben laksz? Mert ha nem, akkor ennél kevsebből is ki lehet jönni.


Mondanám, hogy próbáld meg a Cofidist vagy a Providentet, ők talán adnak kis összegű kölcsönt, de az tényleg nem túl nagy összeg, olyan 40-50 ezer ft környékén van, azt hiszem...

2019. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Zálogház
2019. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!