Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Komolyan attól tart, hogy...

Komolyan attól tart, hogy lelopja a bankszámlájáról a pénzt a Netflix, ha csinál egy fiókot?

Figyelt kérdés

Megkértem anyámat, nem-e csinálhatok egyet az övével, aztán más is nézheti, egy hónap múlva utná lemondja... De mi~rt kell bankkártya, meg el fogják pakolni az összes pénzét 😂😂😂 Nyilván nem kényszeríthetem, de ez nem egy noname kínai webáruház, ahova valóban nem adjuk meg... Nem is értem... Elvenni nem fogom, meg hátha meg is látja, szóval ezért kérdeztem.

Meg van mégegy ilyen hülye ismerősöm, aki nem is utal pénzt, csak bankba bemegy és befizet, mert "lecsapolják" a bankszámláját, ezért mikor Magyarországra utal eurós számlára, rengeteget elvisz a bank, kb. harmadát, de ő tnem ~rdekli, ő elutalta. Mikor mondod a Pay Palt, akkor nem bízik benne, mert több havrjának lecsapolták már. Max. valami noname megbízhatatlan kamus, meg porbóoldalon esetleg... De ha utal is, űristen meglátjká a bankszámlászámát, mi lesz, meglopják, elviszi az általa minden pénzét 😂😂😂


De most hiába magyarázom, hogy a Netflix full biutonságos... Meg megbízható oldalon lehet kártyával vásárolni, hiába... Mindog leveszi a pénzt és úgy fizet... Na mindegy, de ettől felesleges tartani, de hiába magyarázom... Annyit nem ér meg nekem...


2019. dec. 22. 15:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De a Netflix nem viszi el a pénzét, akármennyi van rajta. Hiába mondod... Ja, de a sima papíralapú számlakivonat a banktól, azt sem mondja le...


Meg egyébként, ha több kártya van otthon, akkor annyi próbahónapot lehetne igénybe venni...


Egyébként nem tudom, nem átverés, valóban le lehet mondani... Még nem olvastam, de nyilávn azért kell a bankkártya, különben egy másik email címet bárki tudna csinálni...


Ráhagytam, annyira nem érdekel... Nem a Netflix fogja "lecsapolni neki", jézusom... Máshova meg ott a Pay Pal, de azt megint nem csinálna....


Hagyjuk, annyira nem érdekel. Torrenthez meg nincs hozzáférésem és nem is kell...

2019. dec. 22. 17:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem lelopja, hanem szolgáltatási díjként levonja 2450Ft/hó!


Van neted használd, google a barátod, ha meg nem hallottál róla, akkor pont itt volt az ideje :)

2019. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jézusom... Ezt az nem én mondom... Hanem hallott olyat, hogyha egy oldalon kárytácal fizetett, akokor állítólag valamit hallott, hogy lelopták a pénzt... De ezt neki hiába magyarázod, az első hóbaoért amúgy sem vonnak le neki egy fillért sem...
2019. dec. 22. 19:25
 14/14 anonim válasza:
27%

Vitáztok feleslegesen.


Amúgy kérdező, a torrent számodra nem illegális, csak nem támogatod vele a készítőit. Az, hogy létezik torrent az az ő dolguk, számodra viszont ez egy lehetőség, hogy olyan filmeket nézz, amire (jelenleg) nincs lehetőséged máshol. Én is használok torrentet, de emellett járok moziba is, amivel viszont támogatom az alkotókat. Ne úgy fogd ezt fel, hogy illegális és nem használod, az legyen az ő bajuk.

2019. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!