Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell aktiválni a Curve...

Hogyan kell aktiválni a Curve kártyát?

Figyelt kérdés
Tehát megérkezett a kártyám. Rámegyek a "card" menüre, itt kiírja, hogy "your Curve card is on the way" illetve nyomok egyet az "active your curve" gombra. Ekkor kiírja, hogy "Please enter the last four digits of your Curve" card" Beírom a bankkártya utolsó 4 számjegyét, amit elvileg elfogad a "to activate, verify a card that's yours & issued in Europe." Ezt követően nem lép sehova, hanem ugyanezeket írja ki, tehát ismételten kéri a kártya aktiválását. Kipróbáltam az internetes vásárlást a kártyával, de elutasították. Pedig három kártyát is hozzácsatoltam. Van valakinek valamilyen ötlete?

2020. jan. 17. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig így. Frissítsd az alkalmazást
2020. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént a frissítés. Írtam a cégnek, és azt írták vissza, hogy fotózzam le az igazolványom és csináljak egy szelfit. Na ez is megvolt, most várok.
2020. jan. 19. 19:22
 3/7 Tóth Tibor Daisy válasza:
Nekem is ez a problémám, tudja valaki a megoldást?
2020. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Tibor Daisy válasza:

A megoldás:

[link]

2020. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kandallo3 válasza:
Nekem ugyanez a hiba már kiléptem sorra ütöttem be az utolsó négy számjegyek le részletek a jelszót újra tettem az appot és meg se mukkan! :(((
2020. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bocizozz válasza:
Nektek megoldódott ez a probléma?Én sem tudom aktiválni...
2020. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült. Írtam a cégnek, majd küldtek egy linket. Itt azonosítani kellett magam, majd egy jó nap múlva tudtam használni a kártyát. Csak azt nem értem, miért nem lehetett egy lépésben megoldani ezt az azonosítást, még a regisztrációkor. Miért kell megvárni, amíg megérkezik a kártya és az ügyfél halálra idegeskedik miatta.
2020. febr. 29. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!