Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kihez forduljak, kik segitenek...

Kihez forduljak, kik segitenek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem dolgozni, es bankkartyara volt szuksegem ahova tudjak utalni fizetesemet. Mivel nyelvismeret nelkul parom intezkedett a bankban, tudtom nelkul kettonk nevere csinaltatta a szamlat. Nekem csak annyit mondott h irjam ala. Ok adtam alairasomat azonnal.

A nagy szeretetben biztam benne meg akkor es nagyon sokaig.

Most tobb ev utan agressziv viselkedese miatt kulonelunk kozos gyermekunkkel.

Most h kulonelunk, rajottem jol becsapott, kihasznalt elszedte penzemet es a csaladi pitlekot is leszedte rola. Semmi nem maradt a kartyan mire kulonkoltoztunk. Mert amiota kulon vagyunk uj bankkartyam van es csak az en nevemen. Nagyon sok penz amit elszedett.


2020. jan. 25. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem tudsz tenni.

De beszélj egy családsegítővel. Gondolom még külföldön vagy, mert nincs ékezeted, nem tudom ott mi a neve a szervnek. Esetleg egyből egy családjogi ügyvéddel

2020. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom gyors valaszodat. Igen ugyved kellene csak nincs penzem ra.
2020. jan. 25. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Kartyankra ment a csaladipotlek is. Es nemlattunk abbol se semmit. Csak tudna intezkedni gyamugy v. mint elso irta, a csaladsegitok. Szerintetek? Rendorseghez fordulhatok ha tenyleg nem adja a penzt? Hozzateszem, az evek alatt a kartyt nem is lattam, nem is fogtam.
2020. jan. 25. 13:47
 4/8 A kérdező kommentje:
.. kartyat....
2020. jan. 25. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni, hisz önszántadból aláírtad a közös számlát, onnantól az közös pénz.
2020. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen alairtam, de nem tajekoztatott, tehat hazudott nekem. Es az egyutt eltoltott evek alatt rengeteg problemat is csinalt, ami szinten hazugsag volt es bizonyetekaim vannak ra h hazdott.
2020. jan. 25. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik orszagban vagy?
2020. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Visszamenőleg semmit nem tudsz csinálni, hiszen aláírtad a papírt, és senki nem tartott fegyvert a fejedhez. Viszont nyithatsz egy új bankszámlát, ami felett csak Te rendelkezel. Oda kérd a jövőben a fizetésed, különböző ellátásaid, és akkor ahhoz nem fér hozzá.


A másik bankszámlából pedig mint társtulajdonos "szállj ki". Legyen csak az övé, neked ahhoz semmi közöd ne legyen.

Nem elég az új bankkártya, ha a bankszámla közös, hiszen neki is van joga egy társbankkártyával felvenni a közös bankszámláról pénzt, vagy akár a bankban személyesen.


Teljesen új bankszámla a megoldás!

2020. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!