Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP hitelkártya miatt miért...

OTP hitelkártya miatt miért kaptam ilyen SMS-t?

Figyelt kérdés

"... xxx számlán az elszámolási időszak végén hitelkártya tartozása 134133 Ft, mely alapján 2020.02.28ig minimum fizetendő összeg 6707 Ft."


Azért lett hitelkártyám, mert egyszer az ügyintéző ajánlotta nekem, mivel látta, hogy szinte mindent bankkártyával fizetek. És azt mondta, hogyha hitelkártyával fizetek, akkor minden vásárlásom után min 1% visszajár majd év végén.

Azt mondta hogy a hitelkártyára minden hónap 13ig kell visszatölteni azt a pénzt, amit elhasználsz róla, és akkor nem lesz semmiféle díja a dolognak.


Egyszer telefonon is hívtam a központot, mert valami nem volt jó a kártyával, és ott azt mondták, hogy úgy látják, hogy automatikus beszedéssel veszi majd le az összeget a sima bankszámlámról a hitelkártyára, minden hónap 13ig.


Erre most ezen sms alapján tartozásom van. A sima folyószámlámról nem vontak le pénzt. De ha most kb 7000 Ft lesz a bünti, mert hogy nem utaltam a hitelkártyára, mikor azt mondták, hogy automatikus lesz, akkor falnak megyek.


Hétvégén nem lehet hívni őket, próbáltam.


Szerintetek mi ez, mit csináljak?


Köszönöm

22l


2020. febr. 15. 11:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A kártya 4000 Ft-os díját kezdetben visszatérítették elvileg. Csoportos beszedés nekem van aktiválva, és ahogy megtudtam, az csak akkor lép életbe, ha 28-ig nem utalom el a tartozásomat. Ha elutalom, akkor arra a hónapra nincs csoportos beszedési díj.

Most azt a tartozást kell elutalnom, ami az sms-ben volt írva. Mert 13 a zárás napja, és asszem 28 a fizetés határideje.

Amúgy mégha maximum 11000 ft-ot is nyerek évente, az miért nem megfelelő?

Persze, kis pénz, de ha csak annyi múlik rajta, hogy melyik kártyát csippantom a kasszában, és havi 1x telefonon két pöttyintéssel utalok, akkor nekem megéri, köszi :D

Nyilván, nem ebből fogok meggazdagodni, de ha nem kerül vérbe-verejtékbe, jöhet :)

2020. febr. 18. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!