Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek most a spórolt...

Mit tegyek most a spórolt pénzemmel? Egy élet munkája van benne.

Figyelt kérdés

Negyven közeli férfi vagyok, egy kisebb lakás ára van most félretéve állampapírban.


Napok óta azon gondolkodom, hogy kiveszem az egészet az állampapírból, és bármilyen ingatlanra elköltöm egy jelentős részét.


Azért nem az egészet, mert a munkahelyem is veszélybe került, nagyon jó esetben 1-2 hétre vagyok a fizetetlen kényszerszabadságra küldéstől, szükségem van 2-3 millió Forintra a túléléshez.


Sokan azt mondják, felesleges lakásra elkölteni, mert az ingatlan értéke is leeshet, de legalább egy esetleges államcsőd, hiperinfláció esetén a lakás jó eséllyel a tulajdonomban marad.


Mit tegyek? Ha megvárom az esetleges gazdasági csődöt, kb. 20 év túlórákkal teli munkája veszik el.


2020. márc. 20. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
10-es 10 hónap az piha, én várnék még 2-3 évet.
2021. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minimum 10 éve megy ugyanez a szöveg az államcsődről. Mindig van miért félni...

Jobban megéri kimaradni ezekből a pánik hullámokból és normális életet élni.

2021. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
abszolút igazad van
2021. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A panikhullambol nem kimaradni kell. Ellenkezoleg. Amikor minden bolond elad akkor kell venni de mint egy állat.

Eddig jol jottem ki belőle finoman fogalmazva.

2021. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!