Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Három éve OTP-től OTP faktorin...

Hpista81 kérdése:

Három éve OTP-től OTP faktoringhoz került a lakáshitelem, fizetgetem nekik, de a márc18 kormányrendelet vonatkozik a követeléskezelőkre is? Azaz moratórium alá esik az OTP faktoring felé törlesztendő tőke és kamat is?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 19:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Ti már bebuktátok a hiteleket, hányszor mentünk meg titeket?
2020. márc. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Most is a mi megtakarításaikat inflaljak el, hogy ti a felszínen maradhassatok. Egyszer kéne titeket engedni csődbe menni, utcára, hajléktalannak, akkor megtanulnátok talán, hogy ne vegyétek fel hitelt.....
2020. márc. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Utolsó, neked mi bajod van? Mi ez a határtalan embergyűlölet? Menj te hajléktalannak, ha már másnak ezt kívánod
2020. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23- as ! teljes mértékben kívánom amit leírtál, az úgynevezett utolsóról... Valószínüleg ő mindig mindenben az élet során utolsó volt, akár lehet ez iskolai lemaradás, avagy párkapcsolat, avagy .... ez lehet a felháborodása oka.. Köszi h kiállsz melletünk .Ám azt sem értettem : " meddig kell még megmenteni titeket? " ez a sz@rházi senki, neki egy forintjába sem került, avagy ő fizett külön azoknak akiknek bedőlt a lakáshihitele? Szánalmas... ahogy Írtad remélhetőleg ő is hajléktalan lesz.. és még 1* köszi :)
2020. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az egész gazdaság fizet a felelőtlenségetekért, a becsületes emberek megtakarításainak az elinflálásával mentenek titeket. Tölem mind mehetnének a híd alá. Mikor tanuljátok már meg hogy csak addig nyujtozkodj amíg a takaró ér?
2020. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én egy érdeklődő e-mailt írtam az OTP-nek, hogy mi újság.

Ma jött meg a válasz.


A FAKTORINGOS HITELEKRE IS VONATKOZIK!!!


Az OTP legalábbis beállt a sorba, és ugyanúgy meg lehet tenni a dec.31-ig történő szünetelteteést, mint bármely más banknál, bármely hitelnél!

2020. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A Faktoringosokra nem vonatkozik automatikusan a moratórium, náluk kérvényezni kell. Csak azért írom mert ha érintett vagy benne számíts rá hogy vonni fogják, vagy ha nem fizeted be határidőre akkor meg is szüntethetik. Én már túl vagyok rajta, mármint a kérvényezésen.


UI: remélem az előtted szóló nem fog megint egy jó nagy baromságot írni.. Pláne hogy ő nem is érintett. :D

2020. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!