Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg mibe érdemes havi...

Jelenleg mibe érdemes havi 100 ezer Ft-ot befektetni, hogy kamatozzon?

Figyelt kérdés
Nyilván nem milliókat várok tőle, csak teljesen hülye vagyok a témát illetően, ezért kérnék egy kis segítséget, hogy ha van havonta ennyi pénzem, amit félre tudok tenni, akkor minek van értelme, hogy mégis egy pár forint hasznom legyen rajta?

2020. máj. 20. 11:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem... olyan sötét számomra ez a világ, hogy kínos vagy nem, de ha nincs valaki, aki fogja a kezemet, és tényekkel alátámasztva tudjon garantálni dolgokat, akkor belevágni sem tudok.

Másrészről pedig örülök, hogy egyeseknek van annyi pénze, amit be tud fektetni, és hogy egyeseket az sem érdekel, hogy több százezrek rohadnak a szépkártyájukon, míg van, akinek napi ételre is nehezen futja, de én hosszútávon nem tudok nagy összeget félretenni. A 100 ezer pedig 3 évvel ezelőtt sem volt nagy összeg, manapság meg... ahhoz, hogy bármi érjen valamit, milliós tételekben kell gondolkodni, annyi felesleges pénzem meg ha volt se sokáig. Nem azért, mert elszórtam, hanem mert mondjuk épp valamire fordítottam, amire gyűjtöttem. Egyszerre gyűjteni, élni, takarékoskodni, hitelt fizetni meg nem lehet...

2023. jún. 1. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!