Szerintetek melyik lenne ideálisabb megoldás ?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy kérdésem hitel ügyben . Előre mondom , hogy soha nem vettem fel hitelt csak most egy olyan helyzetben vagyok szükségem lenne 300 ezer forintra és az lenne a kérdésem, hogy erre Személyi kölcsön a megfelelő vagy hitel kártya. Ha jól tudom a hitel kártyával is tudok pénzt ki venni az atm-ből de nem igen tudom ez a kártya mivel másabb , mint egy sima kölcsön.

2020. jún. 10. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hitelkártyára a gatyád is rámegy. A személyi kölcsön kedvezőbb.
2020. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szemelyi kolcson thm-je ev vegeig 6%. Hitelkartyae 30-40%. Ha van bejelentett munkad, akkor a szemelyi kolcson segithet neked. A hitelkartya viszont brutalis adossagba fog taszitani.
2020. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van bejelentett munkám csak az a baj pont most váltottam tehát 2 hete van a mostani munkahelyem
2020. jún. 10. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagy eséllyel nem kapsz hitelt sehol.
2020. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es, ez nem feltétlenül igaz, ha folyamatos a munkaviszonya.

Kérdező, ha bankszámlára kapod a fizetésedet, akkor megpróbálhatod a számlavezető bankodnál a folyószámla hitelkeretet - ez azért még összejöhet, főleg, hogy még soha nem vettél fel hitelt.

2020. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, a folyószámlahitelt megadják akkor is, ha folyamatos a munkaviszonyod és az elmúlt 3-6 hónapban folyamatosan érkezett jövedelem a számládra. Viszont a hitelkeretnek is 38% a kamata, bár a szükség nagyúr...
2020. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%-os kamatra hitelt felvenni az csak olaj a tűzre. Akkor inkább eladnék mindent amit tudok, hogy összejöjjön a pénz.
2020. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem, 6-os, és 7-es, pl. az OTP folyószámla hitelkeret "csak" 25 %-os, ami nem kevés, de mégsem 38 %.


[link]

2020. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is OTP-s hitelkeretem van és 38% a THM. Pedig magas a fizum, 5 éve odaérkezik és nagyon alacsony a hitelkeretem...
2020. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, nem fogok vitatkozni Veled: ott van az OTP-s link, amit bemásoltam, világosan mutatja, hogy THM 25,2 %.
2020. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!