Valaki tud 300e forintos szemelyi kölcsönt 1,5 éves diákmunkára úgy hogy az elmúlt 3 hónapban nem kaptam onnan egy forintot se, és idei futamidőre hogy bármikor kifizethessem egy összegben még 2020ban hogy csak az 5.9%os thm-el éljek?

Figyelt kérdés
Remélem érthető

2020. jún. 29. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Eleve rohejes elkepzeles hogy 300kbol olyan vallalkozast inditasz ami azonnal penzt termel neked, egy fizetesnyit legalabb. Ha volna ilyen mindenki ezt csinálná . Persze, tudom. Piaci rest talaltal.. 😂


Aztan sem a cofidis sem a provident nem ad hitelt jovedelemigazolas nelkul. Csak a bejelentett munka szamit, sem a napi bejelentésu sem a diakmunka nem elfogadhato. H

2020. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért az a sanda érzésem, hogy a kérdezőt ev.-ként akarják bele rángatni valami lehúzós ügynök munkába?
2020. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%

"kölcsönből tudom fizetni a kölcsönömet"


Hmm jó út egy adósságspirálhoz.

Na most akkor neked mire is kell ez a pénz? Vettél már fel kölcsönt a vállalkozáshoz és rájöttél, hogy nincs elég tartalékod? Vagy csak arra kell, hogy bebiztosítsd magad? Értem én, hogy a vállalkozáshoz bátornak kell lenni, de feltenni rá azt is ami nincs, illetve a megélhetésed veszélyezteti, az már szerintem hülyeség. Ráadásul egy vállalkozásba beletett pénznek idő kell míg megtérül (hga megtérül), szóval lehet hónapok is, mire 0ra vagy pluszba kerülsz, illetve a bukás lehetőségét is bele kell kalkulálni.

2020. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

11/14

Igen, sajnos törvénybe van iktatva hogy kötelező a jövedelemigazolás. A diákmunka meg bekaphatja. Elvileg most is van munkám csak épp nem keresek semmit mert a vírus miatt felvettek rengeteg állandóst ami miatt minket nem tudnak beosztani. Elmentem másik helyre mindemellett, 2 hét után ugyan ez.

Nem kell várnom mire beindul a vállakozás pénz keresek mert ugyan úgy dolgoznék csak nem állnák a céggel munkáltatói jogviszonyba hanem a cégemből fizetem ki magamat. Köszönöm mindenkinek, a válaszom megkaptam :).

2020. jún. 30. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!