Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A provident miért nem ad...

A provident miért nem ad kölcsönt?

Figyelt kérdés

Bár listás vagyok, de már fizetem rendesen a személyi kölcsönömet csak volt egy rosszabb helyzetem amikor nem tudtam 3-4 hónapig ezért raktak bárlistára az Otpnél. Providentet szerettem volna felvenni mert most nagyon kedvező lett volna a kamat banki átutalással. Bementem elintézni erre közölték hogy nem adnak mert Bár listán vagyok. Eddig értem is a dolgot de rengeteg olyan embert ismerek akinek még is adnak csak ők nem átutalással törlesztik hanem ugye az ügyintéző kijár hozzájuk átvenni a pénzt ezáltal sokkal többet fizetnek vissza.

(Pl felvesznek 300.000-Ft ot és vissza fizetik a dupláját. Nekem pedig csak 7000-8000-rel lett volna több mivel utaltam volna az összeget.)

Hogy lehetséges ez, hogy az egyiknek adnak másiknak nem?

Valamint olyat is hallottam hogy volt hogy munkahely sem kellett hozzá még is feltudta venni a pénzt.



2020. szept. 22. 14:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem igazán ástam bele magam ennyire. 300.000 forintot akartam felvenni és a teljes visszafizetendő összeg 7000 forinttal lett volna több amit nem sokaltam. Egy fontos dologra kellett volna a pénz munka céljából.
2020. szept. 22. 16:58
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Papíron 7e, a valóságban meg 207 lesz az...
2020. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
7000 Ft nyereség az ügyintéződ munkadíját se teszi ki. Miért érné meg ez a Providentnek?
2020. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyelek meg! Mire szeretnél felvenni konkrétan hitelt? Még mindig nem írtad le. Mi az a fontos, ami miatt a ProLidenthez kell fordulj?
2020. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Miért jobb neked ha tudod mire kellene a pénz? Szerintem nem kötelességem kiteregetni a magán ügyeimet ilyen szinten, én csak segítséget, tanácsot, válaszokat vártam és az sem kötelező persze.

Egyébként igen én is furcsáltam hogy miért éri ez meg nekik de azt mondták a járvány miatt van ez.

2020. szept. 22. 17:44
 16/23 A kérdező kommentje:

Na de mindegy is talán jobb is így ezek után amit leírtatok hogy mekkora kamu is lehetett volna ez az egész.

Köszönöm a válaszokat

2020. szept. 22. 17:45
 17/23 anonim ***** válasza:
69%

Én adok kőccsőn tezsvir


Kalanyos mikálysúmáker voltam sziasztok

2020. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát az látszik hogy nem áldott meg az isten túl sok ésszel. De csak tudnunk kell mire akarod felvenni, hogy tudjunk segíteni, tanácsot adni.
2020. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%

A vírus miatt, mikor az emberek elveszítik a munkájukat és nem tudnak fizetni, a Provident olcsó hitellel reagálna? :D Ugyan, nem lehetsz ilyen naiv, nem szeretetszolgálatról van szó. Magas ívben tesznek rá, hogy az emberek tönkremennek, nekik a jól és biztosan fizető ügyfél kell. Te nem tűnsz nekik annak. Ennyi.

Hidd el, jobban jártál így.

2020. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vesz fel senki hitelt es igy akarjak az embereket osztonozni buzditani hogy vegyenek fel. Egyébként lakatos alejándró nem kell testvírem köszi. By: csak siman miháj shumáher
2020. szept. 22. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!