Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi hitelt kell még felvene...

Mennyi hitelt kell még felvenenm és milyet?

Figyelt kérdés
Van egy 29,600,000 Ft-os lakás amihez rendelkezésünkre áll 4,000,000 Ft megtakarítás + 10,000,000, Ft babaváró hitel ami szintén felhasználható önerőként így 14,000,000 Ft az önerőnk. CSOK támogatást + CSOK hitelt veszünk még fel ami 2 gyermek esetében ami így + 11,430,000 Ft így már 25,430,000 Ft áll a rendelkezésünkre, de még mindig nem elég. Ott van még az a 4,170,000 Ft hiány. Ezt az összeget milyen hitel fedezné és melyik banknál érdemes felvenni?
2020. okt. 21. 19:48
 101/141 anonim ***** válasza:
26%
#101: Fejezd ezt most már be. Felfogta mindenki, hogy szerinted ez egy rossz döntés, megértettük, de lépjünk most már tovább és ne ezt bizonygasd további 10 oldalon keresztül.
2020. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/141 A kérdező kommentje:
101: az már nem a te dolgod... Az a baj te vagy annyira buta hogy azt gondolod csak te tudod mennyibe kerül egy konyha
2020. okt. 23. 19:35
 103/141 anonim ***** válasza:
70%

102: miért te kicsoda vagy itt? :D sztem itt tobb ember is írt, nem véletlenül lett 100 hsz;)


Kérdező, majd pár év múlva írj ide egy updatet, hogy hogy sikerült a projekt ;)

2020. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/141 anonim ***** válasza:
16%
#104: Csak egy hozzászóló vagyok, de már teljesen átláthatatlan lett az egész, a folyamatos győzködéseitek miatt. Tudom, hogy nem csak te írtál, de épp eleget írtál erről szerintem már te is. Ha valóban a segítségnyújtás lett volna a fő célod, akkor elmondtad volna egyszer, hogy szerinted ez emiatt és emiatt nem jó ötlet és gondolják meg még egyszer. De itt már minden volt ami már rég átlépett egy határt.
2020. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 anonim ***** válasza:
74%
Mit akarsz ezen átlátni? Volt kb két válasz, ami hiteltípust mondott, az is kb fogyasztóbarát lakáshitel, kb a langyosvíz feltalálása. És te se sokat tettél hozzá a kérdés érdemi részéhez.
2020. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/141 anonim ***** válasza:
79%
Alig várom 5 év múlva a "Miért ilyen szemetek a bankok hogy elárverezik a házunkat és marad meg 10 Milla tartozásunk?"
2020. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/141 A kérdező kommentje:
107: Arra várhatsz.
2020. okt. 23. 20:22
 108/141 anonim ***** válasza:
81%

Sztem ez a thread már rég nem csak a kérdezőről szól, hanem inkább arról a jelenségről, amit képvisel.


Egyáltalán nem véletlen, hogy ennyi indulatot gerjesztenek az ilyen témák. Rengeteg ember nem is részesülhet ebben a támogatásban, akik pedig igen, ott 3 tábor van. Az egyik a magas jövedelemmel rendelkezők, akiknek mind a csok, mind a babavaro aprópénz vagy egy jó kiegészítés ingatlancserere (hangsúlyozom, itt nem lakhatási cél megvalósításról beszélünk, hanem a költözzünk 150 negyzetmeterrol 300-ba kategória). A második csoport a kérdezőé, akire bár utalom ezt a szót, de nem találok rá jobbat és ez a proli. Aki most elhitte, hogy bár a tehetsége és a bevétele egy közepes panellakasra elegendő, neki jár a kertvárosi családi ház. És van a harmadik csoport, akik pedig kellően jó jövedelemmel rendelkeznek, ahhoz viszont kevéssel, hogy normális lakhatást teremtsen magának, mert az ingatlan mellett arra is gondol, hogy vmennyi védőhálót teremtsen magának, és ne 20-30 milliós hitellel indítsa az életét. Emellett meg állandóan képzi magát, hogy egy napon majd ne az állam csecsén kelljen lógnia a könyöradományért.

Szóval én vállalom, hogy igen, engem rohadtul irritál a kérdezőhöz hasonló emberek hozzáállása, ők lesznek az elsők, akik majd mennek a fókuszba sirbakolni, ha esetleg piaci kamatozásúvá teszik a csokot (ismerve ezt az elbszott országot, én erre komoly eselyt latok). És akkor nem elég, hogy megkapták anno a sok pénzt, még mentsék is meg a seggüket, mert ott a 3 purgyé. És ezt úgy írom, hogy mi is több gyereket tervezünk és szeretem a gyerekeket. Azt már kevésbé, amikor pajzsként használják őket.


De igazából mindegy is, aki képes bármi ertekteremtesre, és nemcsak a szalag mellett geccsol, az már elhúzott innen, vagy gondolkodik rajta.

2020. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/141 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem végy fel nyugodtan csak utána az adombol ne kapjon egy fillért se amikor majd bedől
2020. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/141 anonim ***** válasza:
46%
Köszönöm az értékes válaszod és a 101-es kommentem töröltetését is ;)
2020. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!