Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért értetlenkednek az...

Miért értetlenkednek az OTP-ben, ha meg szeretném szüntetni a hitelkártyámat?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam bent, már akkor is hüledezett a nő, hogy de hát miért akarom megszüntetni. (vásárlási kedvezmények miatt vettem igénybe, aztán rájöttem, hogy annyit mégsem nyertem vele)

Akkor lebeszélt, mert hogy szerződés módosítási díjat kellene fizetnem. Oké, beadtam a derekam, hogy akkor még várok vele kb egy fél évet.


Most lenne esedékes majd a megszüntetés, de már előre ideges vagyok, ha az a hülye csaj jut az eszembe, és ha megint akadékoskodni fog. Múltkor se "fogadta el" azt a válaszomat, hogy mert nem használom annyit a kártyát, és mert szeretném, ha nem lenne nyitott hitelkeret a nevemen.


2021. jan. 6. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor se "fogadta el" azt a válaszomat, hogy mert nem használom annyit a kártyát, és mert szeretném, ha nem lenne nyitott hitelkeret a nevemen."


nem is kell elfogadnia. Kifizetted volna a kötbért amiről gondolom tudtál ha aláírtad egyszer azt a szerződést és mehetett volna mindenki útjára.

2021. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott. Minden bankban, minden szerződést nehéz felbontani, mert nem akarnak ügyfelet veszíteni. Nekem a Citinél volt hitelkártyám, 12szer hívtak vissza, hogy ugyan ne szüntessem már meg, mert milyen jó az nekem (nem volt jó), és aztán még egy 20 perces exit interjúm is volt velük, hogy miért tettem ezt. Nonszensz az egész. UPC ugyanez volt, náluk amúgy ez az ügymenet része, ilyenkor ajánlanak fel jó kedvezményeket, szóval még blöffnek is megéri felmondani.
2021. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azért mondtam adtam vissza egy hitelkártyát, mert másik banknál egy másikat akartam igényelni. Akkor is próbáltak marasztalni, de hajthatatlan voltam. Amikor látta, hogy több hónapja nem is volt a kártya használva, nem agitált többet a megtartása mellett.
2021. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kérdés, egyik banknak se jó ha elveszti az ügyfeleit.
2021. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A hitelkártya kamatai, ha nem fizeted vissza időben a pénzt 40-45 %. Szerinted miért nem akar erről bármelyik bank lemondani? :D Az egyik legjobb buli nekik a feledékeny vagy anyagilag megszorult ügyfél !!
2021. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozott, ez a dolga, hogy rábeszéljen a maradásra. Én is tavaly nyáron szüntettem meg, de nem kellett semmit fizetnem...
2021. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem hitelkeretrol van szo?


En is mondtam fel, raadasul az otpben. Nyilvan dolga megkerdezni miert akarom megszuntetni de hatarozottnak kell lenni.


Semmilyen szerzodes modositasi dijat nem kell fizetni, nincs kötbér. Ha pozitiv az egyenleged kb 30perc alatt megszuntetik. Ala kell irni, ezert tart addig.

2021. jan. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es nem, nem hitelkeretről van szó - máskor azért figyelmesebben is elolvashatnád a kérdést:


" (vásárlási kedvezmények miatt vettem igénybe, aztán rájöttem, hogy annyit mégsem nyertem vele) "


Hitelkerettel semmiféle vásárlási kedvezmény nincs, csak hitelkártyával .


[link]

2021. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Minek megszüntetni? Nem bírod ki hogy ne használd?? Vágd szét apró darabokra és dobd ki. Ezért nem kell bankba járkálni. Ha a bankszámlát is meg akarod szüntetni akkor az úgy már más.
2021. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ötlet, kilences, de a hitelkártyák is van havi és éves díja.
2021. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!